Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.H.U. Kwidziński | Kamil Kwidziński
Autor Wiadomość
Kwidzinsky. Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Pomorskie
Liczba postów: 71
Dołączył: 29/01/2016
Reputacja: 1
Podziękował: 36
Podziękowano mu 108 raz(y)
Post: #45
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński
^ Dzięki wielkie za komentarze. Mam nadzieję że będzie ich więcej. Big Grin



Dzisiejszy dzień był trochę zabiegany. Dwóch moich dostało wolne, bo mieli jakieś sprawy do pozałatawiania więc praktycznie zostałem sam.
Z samego rana wstawiłem actrosa na wymianę opon, bo wziąłem też dla niego i szczepiłem managerke z megą i wysłałem koparkowego po kruszywo dla nas, z kolei sam wsiadłem w błękitnego actrosa, szczepiłem go z niskopodwoziem i pojechałem po szalunki.
Tak więc szybko podskoczyłem do baukrane, chłopaki załadowali, pokwitowałem i pojechałem na budowę gdzie ostatnio komatsu zawoziliśmy. Musieliśmy to ściągać na ulicy na budowie za krzywo było.
Od razu pojechałem na budowę i zamieniłem się z koparkowym i jechałem wozić kruszywo na węzeł.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(https://www.flickr.com/photos/146674893@N04/)

Image
02/04/2020 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński - Kwidzinsky. - 02/04/2020 03:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa