Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 4 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co mogę zmienić, zrobić, aby gra chodziła płynnie? [Rozwiązany]
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 394
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 297
Podziękowano mu 397 raz(y)
Post: #1
Smile Co mogę zmienić, zrobić, aby gra chodziła płynnie? [Rozwiązany]
Mam nadzieję, że jestem w dobrym temacie, gdyż mam bardziej takie pytanie.

Od czasu jak wrzucałem ostatnie moje zmagania z ETS-em minęło trochę czasu i sporo się zmieniło. W ets2 gram na nowym laptopie, gra jest legalna, kupiona przeze mnie osobiście w dniu założeniu konta na tym forum na platformie Steam.


  1. 1. Chcę się zapytać, co mogę zmienić w ustawieniach w ETS-2, aby gra chodziła z większą ilością fpsów, ale żeby nie psuć zbytnio grafiki? Albo ewentualnie co mogę podciągnąć do góry, aby mieć lepszą grafikę, ale też mieć lepszą wydajność?
    1. Nie podaje game.loga, gdyż nie jest to problem jakiś, że mi grę wywala, tylko chcę poznać waszą opinię, co mogę ewentualnie ustawić na podstawie tych parametrów:

      System: Windows 10 Home 64 bit
      Pamięć RAM: 8 GB
      Karta graficzna: Intel ® UHD Graphics
      Procesor: Intel ® Core™ i3-1005G1 CPU @ 1.20 GHz

      Umieszczam także jeszcze zdjęcia:
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/d7a672a23ea47630 - zdjęcie specyfikacji karty graficznej z pomocą programu GPU-Z
      https://www.fotosik.pl/zdjecie/2f4f9138e9faf21f - zdjęcie specyfikacji z pomocą programu GPU-Z zakładka Sensors
      - Ustawienia graficzne ETS-2, jakie mam obecnie: cz.1: https://www.fotosik.pl/zdjecie/9d3b8e4c3aeae669
      - Ustawienia graficzne ETS-2 cz.2: https://www.fotosik.pl/zdjecie/af1cff20cd82464e

      ! Podsumowując moje pytanie, chcę uzyskać poradę, co zmienilibyście (na lepsze lub na gorsze) tak, abym miał dobrą grafikę, ale też i dobrą wydajność (dobre fp-sy) na podanej przeze mnie specyfikacji. Proszę o szybką radę i odpowiedz ! SmileSmileSmile Patykiem_1


      P.S: Zapomniałem dodać, a jest to ważna informacja. Ja mam:
      - Dodatki Mapowe: Going East, Scandinavia, Vila la France, Italia[/color] i[color=#00BFFF] Beyonne to the Baltic Sea
      - Dodatki nowe do zleceń: Heavy Cargo Pack, Special Transport, High Power Cargo Pack
      - Dodatki do ciężarówki: Cabin Accesories, Window Flag, Tuning do DAF, Rocket League Promo

      Wykrzyknik! Nie mam żadnych modówWykrzyknik

      Proszę o szybką odpowiedz!

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28/03/2021 10:32 AM przez superpiotr4.)
26/03/2021 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Co mogę zmienić, zrobić, aby gra chodziła płynnie? [Rozwiązany] - superpiotr4 - 26/03/2021 03:49 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak na stałe zmodyfikować plik stream.sii, aby nie usuwały się zmiany? superpiotr4 2 605 29/08/2022 05:12 PM
Ostatni post: superpiotr4
  martwa strefa kierownicy jak to zmienić? arka.noego 4 7,063 20/01/2020 12:25 PM
Ostatni post: arka.noego
  Jak moge sam to zrobić Morviter 0 928 01/03/2019 08:24 PM
Ostatni post: Morviter
  jaką czesc musialbym wymienic aby pograc na wysokich ustawieniach jjocik 10 3,068 14/02/2017 08:55 AM
Ostatni post: Deczor

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa