Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rosnące wymagania gry - co ulepszyć?
Autor Wiadomość
jarson Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 234
Dołączył: 25/09/2015
Reputacja: 12
Podziękował: 105
Podziękowano mu 224 raz(y)
Post: #12
RE: Rosnące wymagania gry - co ulepszyć?
Heh... topiq, fachowe słownictwo jakiego używasz niewiele mi mówi, jako technicznemu laikowi Big Grin Dla mnie istotna jest informacja - lepsza karta/lepszy procesor/lepsze coś innego, a już potem będę dopytywał, o to, jaki model w danym wypadku będzie lepszy Smile

Budżet to dla mnie sprawa płynna. Nie jestem żadnym kierownikiem ani dyrektorem, nie stać mnie co roku jeździć na Malediwy lub Karaiby. Ale myślę, że dobrze gospodarujemy z żoną budżetem, potrafimy każdego miesiąca coś odłożyć, nie mamy na głowie kredytów, żadne nałogi nie obciążają portfela. Więc pewne rzeczy mogę kupić choćby zaraz, na inne trzeba by poodkładać parę miesięcy. Żaden problem.

Może ważna informacja, bo ten temat się przewija... mody. Chyba wrzucę to sobie jako podpis: jestem przeciwnikiem modów, tylko czysta gra Wink
Nie lubię na sile ulepszać gry, która i tak mnie zadowala w wystarczającym stopniu, na skutek czego co jakiś czas trzeba czekać albo na aktualizację danych modów, albo na jakiś czas odpuścić sobie fajny update SCSu lub nowe dlc. O bugach nie wspominając.
Ze dwa razy pobrałem Promodsa wraz z Bliskim Wschodem, ostatni raz nawet na 1.39 (i była to moja jedyna modyfikacja, żadnych realnych firm, ruchu ulicznego, grafiki itp.) i na moim sprzęcie przycinek ZERO (jedynie dość długo trwało pierwsze lądowanie gry [ekran ładowania], ale na PM to podobno norma ze względu na rozmiar mapy). Po jakimś czasie PM oczywiście usuwałem, bo jestem jednak osobą dość wrażliwą na irytujące błędy i „kopiuj wklejki”.

Fakt faktem, mój wspomniany w pierwszym poście sprzęt do 1.39 śmigał na ustawieniach wysokie/ultra bez zarzutu i na 1.40 dalej tak jest, nie licząc miejsc z natężeniem sztucznego światła (skrzyżowania miejskie z większą ilością trafficu, ronda w tunelach w Norwegii, sygnały świetlne służb porządkowych w wydarzeniach losowych).
Jeśli to jedyny problem, a poza tym gra śmiga na wysokich ustawieniach, to wydaje mi się na ten moment jeszcze za wcześnie, by skorzystać z chyba najczęściej rekomendowanej opcji - wymiana kompa na lepszy. Dzięki wszystkim za zaangażowanie i mam nadzieję, że w tym wątku również inni będą szukać pomocy Smile

Moje fotorelacje z Dzikiego Zachodu: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
16/04/2021 12:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rosnące wymagania gry - co ulepszyć? - jarson - 16/04/2021 12:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa