Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6
Autor Wiadomość
nirwana9 Offline
MOCNY SZEF!
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 808
Dołączył: 05/02/2011
Reputacja: 85
Podziękował: 631
Podziękowano mu 761 raz(y)
Post: #1
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6
Witam, a teraz pokażę moje oczko w głowie Big Grin

Jeżdżą nim na razie rodzice ale ja niedługo też będę tylko jak zdam prawo jazdy bo co dopiero zaczynać kursy będę Smile
Trochę info o nim Smile

Marka: Suzuki
Model: Liana
Pojemność: 1.6 L
Paliwo: Benzyna
Moc: 103 KM
Napęd: Przód
Skrzynia: Manual 5-biegowa + tylny wiadomo Big Grin
Rok: 2003- po lifcie
Dodatkowe rzeczy : Hak holowniczy na razie tylko Smile Wcześniej myśleliśmy o montażu gazu ale na razie się nie opłaca bo bardzo mało pali a dużo co prawda nie jeździmy jedynie max 1-2 h jazdy w odległości 50 km.
Wyposażenie: Elektryczne szyby, centralny zamek, ABS, klima, sprzęgło hydrauliczne, dużo schowków pojemnych, podgrzewane siedzenia przednie i lusterka.


Auto było kupione w październiku 2015r, za 8 kafli, kupiliśmy w komisie w Zielonej Górze, z licznikiem 109 000 km ( dla nas też za młody jak na taki rok ale książka serwisowa tak mówi że to aktualny ale to mniejsza z tym jeżeli faktycznie był cofany xd Pierwszą jazdę odbyliśmy i od razu zakochaliśmy się w nim bo ma niezłe przyspieszenie ruszając się z miejsca Smile Po zakupie od razu jechaliśmy do domu około 350 Km i bardzo świetnie się jeździło, na expresówce od Zielonej Góry do Szczecina jechaliśmy max 150 km/h i było super Big Grin 2 miesiącach użytkowania padły łączniki stablilizatora więc wymieliliśmy od razu, potem w sierpniu wymieniłem olej a we wtorek w nim wymieniałem klocki hamulcowe Smile  Inwestować w niego nie trzeba poza zarysami na zderzakach bo jakiś palant nie wiadomo gdzie i jak... więc olaliśmy i jak będę miał prawo jazdy i trochę forsy to usunę te zarysowania po fachu Smile Jest też odpryśnięcie lakieru na zderzaku przy wydechu ale to na zdjęciu bedzie widać Smile A jeśli chodzi o spalanie to w mieście około 7-8,5 L a w trasie 5,5-7 L Więc nam takie spalanie odpowiada więc nie będziemy montować gazu no chyba że paliwo znowu zdrożeje i nie będzie starczać to wtedy zamontuję w swoim warsztacie gdzie uczę się zawodu Smile
Koła na lato musieliśmy kupić ale przynajmiej nówki i wydaliśmy około 2,700 zł 16' a zimówki też 16' W te auto aż tak nie ma co inwestować finansowo bo wszystko działa cacy glancuś :E Nie bierze oleju ani płynu chłodniczego, działa jak ta lala jedynie trzeba kupić niedługo nowy tłumik końcowy bo zaczyna gnić :C  A tak to auto na karoserii ani jednej rdzy, jest zakonserwowany i dbany Smile To chyba wszystko czas na zdjęcia Smile Jednym może nie wpaść w oko a drugim spodobać się Big Grin

Image

Image

Image

Tutaj taką naklejke miesiąc temu przykleiłem Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

A tutaj mamy te zdrapania co wspominałem

Image

Image

Image

Image

Image

Image


I bonusik to klocki hamulcowe Big Grin

Nowe daliśmy firmy TRW

Image

Image

Image

Image

I to wszystko Big Grin A i w niedzielę auto myłem bo się bardzo upieprzył ostatnio przez zimę Smile Ale i tak znowu delikatnie zabłocony Tongue
12/03/2016 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , Jakubek
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - nirwana9 - 12/03/2016 04:43 PM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Saszu - 12/03/2016, 05:49 PM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Aras. - 13/03/2016, 12:21 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa