Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z uruchomieniem starego save'a
Autor Wiadomość
patrixxx12
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #1
Problem z uruchomieniem starego save'a
Witam,
sprawa wygląda tak, że jakieś pół roku, może trochę dłużej nie grałem w ETS'a. Teraz mam trochę więcej czasu i postanowiłem to zmienić Big Grin zdawałem sobie sprawe, że mody które posiadam (promods, rusmap itd) będą niekompatybilne z najnowszą wersją ets'a. Dlatego wywaliłem wszystkie mody, pobrałem aktualne do ETS'a 1.28.
Wgrałem te mody, ustawiłem zgodnie z instrukcją priorytety i podczas ładowania zapisu gra wywala. Gdy uruchamiam ten sam save bez żadnych modów lub tylko z modem na realne nazwy firm to wszystko jest ok. Gdy dodam Promods i rusmap to lipa. Jednak żeby mieć więcej informacji postanowiłem uruchomić inny (nowy) zapis z aktualnymi modami, i ku mojemu zaskoczeniu nowy zapis śmiga bez problemu. Czy jest jakaś rada żeby uratować mojego starego save'a ? Może jestem sentymentalny ale to mój pierwszy zapis od premiery Tongue Tongue i chciałbym go dalej ciągnąć Big Grin
Mody jakie używam to w zasadzie modyfikacje używane przez znanego w branży symulatorów youtubera (żeby nikt o reklamy nie posądził Big Grin ) informacje o modyfikacjach są na jego stronie.

Pozdrawiam i prosze o pomoc

Patrixxx12
20/09/2017 09:58 AM
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problem z uruchomieniem starego save'a - patrixxx12 - 20/09/2017 09:58 AM
RE: Problem z uruchomieniem starego save'a - patrixxx12 - 20/09/2017, 12:56 PM
RE: Problem z uruchomieniem starego save'a - patrixxx12 - 20/09/2017, 01:22 PM
RE: Problem z uruchomieniem starego save'a - patrixxx12 - 20/09/2017, 03:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa