Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.H.U. Kwidziński | Kamil Kwidziński
Autor Wiadomość
Kwidzinsky. Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Pomorskie
Liczba postów: 71
Dołączył: 29/01/2016
Reputacja: 1
Podziękował: 36
Podziękowano mu 108 raz(y)
Post: #20
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński
Chyba średnie te update z dzisiaj, to mam nadzieję że podnoszę właśnie poprzeczkę. Big Grin Nie doszukujcie się chronologii w moich postach, przyjmijmy że wstawiam zaległe.



Na dzisiaj plan był prosty: przywieźć koparkę z drugiej bazy, przyjechać do nas i wziąć ze sobą chłopaków, bo nie znali drogi. Tak tez było.
Szybko się załadowałem, pospinałem łańcuchami koparkę i trzeba było grzać na budowę, bo mieliśmy na dziś umówiony wykop pod budowę domków jednorodzinnych. Bezpiecznik od kagańca trzymałem w zębach to i obwodnicą z górki szło polecieć 110 prawie. Pomachałem tylko jakieś range-t jak ją mijałem.
Tak też zawitałem na bazie, chłopaki byli już gotowi. Jelcz stał jeszcze na warsztacie to w międzyczasie cyknąłem sobie zdjęcie z actrosem. Potem wiadomo polecieliśmy na budowę. Rozgruzka komatsu, managerka na bok i już kopaliśmy, bo robotę ugadywałem już tydzień temu. Załadowałem oby dwóch, pojechali na bazę i wrócili i tak minął cały dzień. O 18 już zamykaliśmy bramę i fajrant.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

(jakby ktoś chciał pooglądać zdjęcia z bliska: https://www.flickr.com/photos/146674893@N04/)

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30/03/2020 06:24 PM przez Kwidzinsky..)
30/03/2020 06:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Przedsiębiorca. , Bozo , Matias00 , limowski , Michal_Z_gno , Ania , Maseł
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński - Kwidzinsky. - 30/03/2020 06:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa