Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.H.U. Kwidziński | Kamil Kwidziński
Autor Wiadomość
Kwidzinsky. Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Pomorskie
Liczba postów: 71
Dołączył: 29/01/2016
Reputacja: 1
Podziękował: 36
Podziękowano mu 108 raz(y)
Post: #42
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński
^Dzięki Big Grin
Kur*a mało, mało. To macie teraz więcej zdjęć :E



Z racji że Jelcz teraz jakby odżył to nie mogłem się powstrzymać żeby go dzisiaj trochę poupalać po budowach. Rano poładowaliśmy się z Mateuszem. On actrosem ja jelczem i jechaliśmy na budowę szkoły. Wiadomo jak to na budowie - rozpiździel. Przyjechaliśmy na miejsce, poszedłem poszukać majstra i ustalić jaki mamy plan.
Po krótkiej dyskusji stanęło na tym że wymieniają grunt, bo będą trawę sadzić, a to co zostało po budowie idzie gdziekolwiek. Zwęszyłem na tym dobry interes, więc czym prędzej zrzuciliśmy czarnoziem i podstawiliśmy się pod koparkę ładować te ich śmieci, a konkretniej żwir do przesiewu. Wcześniej wspomniany żwir zawieźliśmy na żwirownie do chłopaków do przesiania, a później znowu na bazę, na budowę i na żwirownie. Zeszło nam jakoś do 16. Później podskoczyłem jeszcze busem po opony do opoltransu bo w renówce będą szły do wymiany.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Standardowo link do albumu: https://www.flickr.com/photos/146674893@N04/)

Image
01/04/2020 02:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Perkins , Kaczor69
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński - Kwidzinsky. - 01/04/2020 02:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa