Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość ETS/ATS~ jak przekonać SCS do zmian?
Autor Wiadomość
LuzikSebastian Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 30
Dołączył: 25/11/2019
Reputacja: 0
Podziękował: 2
Podziękowano mu 14 raz(y)
Post: #4
RE: Przyszłość ETS/ATS~ jak przekonać SCS do zmian?
(16/11/2020 10:24 PM)Ballino napisał(a):  Odpowiem krótko. ETS2 to nie OMSI2. Scs nie opłaca się tak implementować urealnień gry bo nie oszukujmy się ale 90% graczy to dzbany z łapanki, które nie mają pojęcia o jeździe ciężarówką. Wink EuroTruckSimulator miało i nadal będzie miało z symulatorem tylko wspólną nazwę.

Dokładnie to gra dla dużych chłopców którzy po pracy chcą się wyluzować i nie mają czasu się nie wiadomo jak w grę zagłębiać także

Najbardziej mnie rozbrajają kanały na YT gdzie masa dzieci marzy o tym by truck się brudził były uszkodzenia itd.. aż mi się śmiać chce.
SCS ma dużo do poprawy w samej grze niż dodawanie nowych elementów ale skoro taki temat powstał to
1)Tandemy i BDF mogli by w końcu to dodać
2)Pory roku mogli by załatwić jakąś aktualizacją tj patch na zimę na wiosnę itd
No tak..są mody na zimę ale mamy śnieg w całej EU a jak wiadomo mało kiedy tak jest więc fajnie by było jakby więcej śniegu było w skandynawii mniej na Itali
3) Poprawa AI moim zdaniem w AI za mało generuje się samych ciężarówek.. ja pamiętam 18 wos convoy gdzie pojazdy ai (ciężarówki) Cię wyprzedzały w ETS 2 Tylko ty wyprzedzasz troki AI i to boli Tak więc traffic jest do poprawy
4)dalsza poprawa terenów + nowe prefarby dróg budynków
Fajnie że są tacy jak ROEX czy PRO MODs jednak kożystają oni z prefarbów SCS a one jak wiadomo się przejadły..
Te same tekstury drug w całej europie
Te same barierki przy drogach
Więc trochę to nudzi niby powiedzmy mamy PM ale bardzo zajeżdża ets 1
te same zjazdy na CPN...pasy rozbiegowe takie krótkie że osobówka potrzebuje więcej miejsca..
Popatrzcie Sobie jak jedziecie Autostradą...mamy tak samo ustawione barierki przy autostradach o podobnych teksturach
5) mogli by w końcu się zająć przebudową naczep.. pachnie to ETS1 i to też się opatrzyło
6)Boli bo mam wrażenie że teraz siły idą na ATS niż na ETS2 najwyżej duża ilość z ETS 2 przeniosła się na ATS
to tyle pozdrawiam
16/11/2020 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Przyszłość ETS/ATS~ jak przekonać SCS do zmian? - LuzikSebastian - 16/11/2020 10:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa