Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydajność w wersji 1.40 i błędy.
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 387
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 284
Podziękowano mu 383 raz(y)
Post: #8
RE: Wydajność w wersji 1.40 i błędy.
(31/03/2021 07:46 PM)Deczor napisał(a):  KacperEEV ciekawe porównanie, Radol fioła nie mam na punkcie licznika fpsów i nigdy nie miałem problemu jak kilka klatek traciłem w obciążonych lokacjach na parę sekund ale spadki podczas przejazdu pod każdą latarnią itp. z 60 do 30 przypomina podróż żaby Smile co strasznie obniża przyjemność z zabawy, uważam że to za wysoka cena w stosunku do efektu końcowego, nie mam również zamiaru robić upgrade compa dla jednej gry, pożyjemy zobaczymy, jak nic z tym nie zrobią to zakończę z nimi przygodę i tyle, wiem że 1050Ti to już leciwa konstrukcja ale uważam że powinni brać pod uwagę że nie każdy ma RTX 3090.

Nie możesz niektórych ustawień ustawić niżej? Ja na przykład mam wiele ustawień średnich, cienie wyłączenie, mapowanie normalnych, filtrowanie anizotropowe wystarczy 4x. Za to tekstury mam wysokie i gra nie jest tragicznie brzydka, jest nawet ładna.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
31/03/2021 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wydajność w wersji 1.40 i błędy. - superpiotr4 - 31/03/2021 08:08 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  błędy aktywny187 0 339 22/08/2023 08:43 PM
Ostatni post: aktywny187

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa