Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawie wszystko oprócz ROS, EAA, Australia - na 1.40
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 299
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 191
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #3
RE: Prawie wszystko oprócz ROS, EAA, Australia - na 1.40
Niestety zarówno na moim ustawieniu jak i podanym przez romek-5 wywala grę do pulpitu w sektorze moda: Polska Południowa 1.3 jak się jedzie drogą do nowego miasta - Nowego Sącza. Wywala grę w okolicach Brzeska lub kamerą 0 kawałek za Krosnem. Mam też ten fix: Southern Poland fixes, ale to nic nie daje.

edit// sprawdziłem na ustawieniach jakie podaje sam ROEX (dokładnie tak jak podali ustawienia w MM) więc podstawowe mody: PR/PM/RusMapa/ROEX i w okolicach Krosna na mapie 0 (nawet bez Polski Płd) crashuje od czasu do czasu. Z Polską Płd. crashuje momentalnie w okolicach Rzeszowa, Krosna, Brzeska... Bez Roexa działa bez zarzutu. Zauważyłem, że na linii ROEX - Polska bez przerwy są jakieś problemy. Tak już też bywało pod 1.39.

Nie pozostaje nic innego jak Polskę eksplorować bez ROEXA póki się to nie wyjaśni.

edit// sprawa wyjaśniona przez twórcę ROEXa - Polska Południowa jest niekompatybilna z ROEX ponieważ zajmuje tereny połączenia ROEX - PM/PR. Co prawda niektórzy jeżdżą tam bez crashu, ale do końca nie wiadomo dokładnie dlaczego no i randomowo może wystąpić. Np. u mnie na profilu głównym gdzie gram od 8 miesięcy, mam własną ciężarówkę itd gra crashowała zawsze o tyle na profilu testowym (z Polską Południową przesuniętą na samą górę) jak się jechało w stronę Brzeska/ Nowego Sącza było ok, ale z powrotem crashowała.

Tak czy inaczej jest to jasne, że ten mod będzie stwarzał problemy.

edit// po małym śledztwie (48 godzin walki) udało mi się ustalić co się dzieje. W okolicach Rzeszowa jest dziwny błąd bo w zależności od kierunku jazdy gra albo crashuje albo nie Smile I tak jadąc z Krosna koło Rzeszowa zawsze crashuje (nawet bez Polski Południowej), ale już jadąc z Brzeska do Krosna jest ok i tak samo z Rzeszowa do Brzeska. I to nawet jak nie ma moda Polska Południowa gra crashuje z Krosna do Rzeszowa.

Natomiast to jest na tyle mały problem, że zostawiłem sobie Polskę Południową i jeżdżę po tej mapce combo bez większych problemów.

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19/06/2021 01:42 PM przez adamets2.)
12/06/2021 02:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Bozo , err1911
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Prawie wszystko oprócz ROS, EAA, Australia - na 1.40 - adamets2 - 12/06/2021 02:08 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prawie wszystko oprócz EAA, Australia - na 1.39 adamets2 24 5,406 24/05/2021 10:26 PM
Ostatni post: Selevan
  Mega mapy Promods/TSM/ROS/EEA/Vanessa/ROEX itp. zamek9 1 2,323 27/03/2019 03:23 PM
Ostatni post: zamek9
Thumbs Up ETS2 1.31- Promods, RM,SR,RE,PolR,ParR,Emden,Scandi,YKS Tur,GS,PZ,EAA,China,ROS Gorion 5 4,775 05/08/2018 08:09 AM
Ostatni post: barzyga
Smile Moje mapy PM, PR, RM, ROS, SR, EAA, PJ, ROC, TURKEY, EGIPT i inne+ fixy i inne mody err1911 7 5,916 28/03/2018 04:05 PM
Ostatni post: szczepek25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa