Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy dam sobie radę?
E, tam na luzie Wink
Hehe, stchórzy po 4 km.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dookoła etsowego świata gry.
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 387
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 284
Podziękowano mu 383 raz(y)
Post: #1
Photo Dookoła etsowego świata gry.
Nigdy nie widziałem jednego z takiego największego wyzwania, aby przejechać się dookoła mapy w ets2, która nie ukrywajmy, jest ogromna. Zwłaszcza, z dodatkami mapowymi, które powiększają teren do przebycia. Postanowiłem, jako, że iż chciałbym sobie urozmaicić rozgrywkę, wyruszyć na tą podróż. Chciałbym więc stworzyć wam pierwszy post z relacją ze stałej trasy, którą bym aktualizował co jakiś czas. Jeżeli więc ktoś z całej tej społeczności, chciałby śledzić, co się ze mną dzieję, zachęcam do obserwowania posta.

1. Szczegóły trasy:

Moja trasa według nawigacji (niecała trasa) liczy od Groningen do Aberdeen 14 716 km .Warto podkreślić jednak, że to niecała trasa, gdyż po prostu punkty kontrolne można maksymalnie ustawić 10, tak samo punkty, które mam omijać. Według całej koncepcji trasa zostanie jeszcze wydłużona. Od Groningen będę się kierować na wschód, potem pojadę przez Danię do Norwegii, skąd pojadę wzdłuż wybrzeży Morza Północnego i Norwerskiego. Następnie, przez najbardziej położone na północ Skandynawii i Finlandii do Saint Petersburga, skąd potem odbije na południe. Jechać potem będę przez wschodnie tereny Łotwy, Litwy, Polski, Słowacji i Węgier, skąd znowu odbiję na wschód przez rumuńskie części Karpat, aż do Konstancy. Jak dojadę do tego miasta, znowu zacznę się kierować na południe, wzdłuż wybrzeży Morza Czarnego, gdzie następnie przekroczę granicę z Turcją w pobliżu miasta Burgas do Stambuła. Ze tego miasta leżące na skraju Bosforu i stanowiącego wrota do Azji, powrócę na tereny Bułgarii i Rumunii i Węgier skąd wzdłuż granic z Macedonią Północną, Serbią i Chorwacją (niedodanych do gry) dojadę do autostrady w Austrii w pobliżu Grazu Praktycznie, aż do Tarentu we Włoszech będę jechać autostradami, potem pojadę przez trzy wyspy Sycylię, Sardynię i Korsykę aż wysiądę w porcie w Marsylii. Stamtąd wyruszę w kierunku Hiszpanii (na Bajonnę), jednak do niej nie wjadę z powodu braku u mnie DLC Iberia. Zamiast tego z Bajonny, odbiję na północ i przez trzy miasta Bordeaux, La Rochelle i Brest, dojadę do portu w Roscofie. Stamtąd znowu wysiądę w Plymouth w Anglii i przez Walię oraz wschodnią Anglię i Szkocję dojadę do Aberdeen. Potem, jak już tam dojadę, udam się do Edynburga i pojadę wzdłuż wybrzeży, aż do portu w Dover, skąd wsiądę ponownie w prom, a jak wyląduję w Calais, przez Lille dojadę do Brukseli. W Brukseli pojadę autostradą, aż do Groningen, gdzie zakończę trasę. Razem więc, uwzględniając dodatkową część trasy oraz fakt, że będę starał się zachowywać linowość, trasa może wynieść aż powyżej 16000 km.

2. Moje zasady jazdy:

W czasie trasy będzie mieć włączoną symulację zmęczenia oraz kilka innych realnych ustawień według mojej preferencji, prócz ogranicznika prędkości. Mam zamiar też skorzystać z kilku modyfikacji, jakimi będą:

- Modyfikacja na Google Maps (do pobrania ze Warsztatu Steam)
- Paczka dźwiękowa nawigacji K. Hołowczyca (stworzona przez Mariana Kota, użytkownika tego forum Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
- Modyfikacja, która ulepsza częstotliwość ruchu AI w zależności od miejsca i czasu (link wam podrzucę, jak wybiorę konkretną modyfikację).

Będę też korzystał ze wszystkich DLC mapowych, prócz Iberii, której nie kupiłem (czekam na jakieś promocję lub przeceny)

3. Informacje dotyczące relacji

Rozpoczęcie wyzwania planuje 24 sierpnia 2021 r. czyli we wtorek, kiedy wyruszę z Groningen. W każdą środę oraz sobotę tygodnia będą pojawiać się relację wraz ze zdjęciami z mojej wycieczki dookoła Europy, chyba, że coś ulegnie zmianie, będę wtedy informować dzień przed wrzuceniem relacji. Relacja będzie obejmować 45 minut realnej jazdy ciężarówką, więc wyzwanie może potrwać nawet kilka tygodni. Polecam więc śledzić, zaznaczając opcję subskrypuj wątek, ewentualnie możecie mnie zmotywować, dając repka lub podziękowanie Smile

Na sam koniec wrzucam 4 zdjęcia zrzutów z nawigacji ze całą trasą.
Image
Image
Image
Image
Jak myślicie, dam sobie radę? Koniecznie piszcie w komentarzach, jestem ciekawy, ile jest wiary we mnie Wykrzyknik Wink

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23/08/2021 03:48 PM przez superpiotr4.)
23/08/2021 03:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: mateuszpaluch
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Dookoła etsowego świata gry. - superpiotr4 - 23/08/2021 03:18 PM
RE: Dookoła etsowego świata gry. - Aras. - 18/11/2021, 10:22 PM
RE: Dookoła etsowego świata gry. - Tedy - 10/12/2021, 02:41 PM
RE: Dookoła etsowego świata gry. - Ziom - 10/12/2021, 02:58 PM
RE: Dookoła etsowego świata gry. - Aras. - 17/12/2021, 10:14 AM
RE: Dookoła etsowego świata gry. - Bozo - 28/02/2022, 09:15 PM
RE: Dookoła etsowego świata gry. - Tedy - 07/03/2022, 08:45 AM
RE: Dookoła etsowego świata gry. - Ziom - 07/03/2022, 09:05 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Z Sajgoną przez Drogi Świata Sajgon[48]PL 12 6,134 19/02/2018 09:49 PM
Ostatni post: Maseł

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa