Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@Hello world - Andius
Autor Wiadomość
Andius
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #1
@Hello world - Andius
"Skoro chcesz kogoś poznać, to ten ktoś musi poznać Ciebie" - Andius.

***

Kim jestem?
Jestem Andrzej, mam piętnaście lat. Aktualnie uczęszczam do drugiej klasy gimnazjum w Słupcy (małe miasteczko niedaleko Konina, Poznania - woj. wielkopolskie). Interesuję się sportem, muzyką oraz dziennikarstwem sportowym. Jestem zapalonym miłośnikiem ciągników siodłowych. Można powiedzieć, że uprawiam kilka sportów, ale tak na prawdę łączą się one w jeden - koszykówka; biegam, skaczę przez płotki, pływam, trenuję na odpowiedniej hali, a na koniec daję z siebie dwieście procent w każdym meczu swojego zespołu (aktualnie mam przerwę spowodowaną kontuzją). Dążę do celu, który sobie wyznaczyłem, nie robię czegoś "hop-siup", pomyślę za nim zrobię. Wracając do tematyki owego forum - ciężarówkami zacząłem się interesować kilka lat temu. Szczególnie zainspirowała mnie pierwsze część dobrze wszystkim znanego ETS'a. Potem brnąłem w tym dalej, aż dotarłem tutaj. Więcej informacji w poniższych wypowiedziach.

Skąd się wziął mój nick?
Na to pytanie króciutka odpowiedź: taka nazwa użytkownika wzięła się od mojego imienia (Andrzej), a końcówkę "ius" po prostu dodałem od tak, sam z siebie, nie wiem nawet czemu. Spodobała mi się, więc ją zostawiłem.

Co tutaj robię?
Chyba najbardziej interesujące pytanie, na które warto odpowiedzieć, by móc dalej kreować swoją postać w tutejszym świetle wirtualności. Dawno nie przebywałem na żadnych tego typu forach... zaczęło się od znanego ITr***, który niestety padł. Potem przeniosłem się na kolejne dwa inne projekty, aż po kilku miesiącach przerwy wylądowałem tutaj. O dziwo mam aktualnie więcej czasu niż poprzednio, więc postanowiłem gdzieś się zadomowić pod nową nazwą mojej osoby oraz z nowym celem. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

***

Zapewne większość z Was nie przeczytana mojego całego powitania, ale po prostu chciałem zachować się profesjonalnie, przedstawiając moją osobę w dość rozległy wymiar, by móc potem profesjonalnie kreować miano użytkownika na tutejszym forum.

No to szerokości i przyczepności, drodzy koledzy/koleżanki! Sleepy
31/05/2013 10:13 AM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
@Hello world - Andius - Andius - 31/05/2013 10:13 AM
RE: @Hello world - Andius - Darson - 31/05/2013, 10:19 AM
RE: @Hello world - Andius - bartul - 31/05/2013, 10:37 AM
RE: @Hello world - Andius - CzesieK_BS - 31/05/2013, 10:41 AM
RE: @Hello world - Andius - matigts - 31/05/2013, 11:10 AM
RE: @Hello world - Andius - Michal_Z_gno - 31/05/2013, 11:42 AM
RE: @Hello world - Andius - pitreekk - 31/05/2013, 11:46 AM
RE: @Hello world - Andius - Andius - 31/05/2013, 12:58 PM
RE: @Hello world - Andius - CzesieK_BS - 31/05/2013, 01:02 PM
RE: @Hello world - Andius - Andius - 31/05/2013, 01:27 PM
RE: @Hello world - Andius - kods - 31/05/2013, 03:59 PM
RE: @Hello world - Andius - Andius - 04/06/2013, 09:27 AM
RE: @Hello world - Andius - I3enek - 04/06/2013, 10:02 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa