Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Chrome - dziwne błędy i na co zamienić tą przeglądarkę.
Autor Wiadomość
Michal_Z_gno Online
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,104
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34126
Podziękowano mu 15570 raz(y)
Post: #6
RE: Google Chrome - dziwne błędy i na co zamienić tą przeglądarkę.
Sebek fajnie, że o tym piszesz ale ja wolę jednak coś innego bo jeżeli przeglądarka ma takie błędy to znaczy, że nie jest zbyt dobrze zrobiona. Co do tej polityki prywatności to jest z tym wszędzie w miarę podobnie więc nie ma to jakiegoś wielkiego znaczenia.
Chrome wybrałem jedynie ze względu na dość intuicyjne narzędzia dla programistów.
Podsumowując to Chrome wolałby unikać bo uważam, że jak dwa razy już zawiódł to będzie zawodzić stale (jak nie stale to często).

Kilka innych niedogodności w codziennym używaniu Chrome:
Neta przeglądam przeważnie przeglądam w trybie pełnoekranowym a ten w tej przeglądarce leży kompletnie - aby przełączyć się między kartami trzeba wyłączyć F11 przełączyć kartę i znów wrócić na pełnoekranowy F11 (w IE wszystko robi się na pełnym ekranie). Kolejny minus to podczas pisania wątku na forum zaznaczając np. pogrubienie muszę użyć strzałki w prawo i dopiero shift+enter (w IE wystarczy tylko shift+enter).

Ogólnie to szukam przeglądarki jako drugiej (do przeglądania neta na co dzień najlepszy jest IE) z rozbudowaną i dość intuicyjną częścią programistyczną i tu chyba najlepszy będzie FF choć czytałem, że z tą intuicyjnością bywa w niej różnie.

Co do Opery to używałem jej jakiś czas od wersji 9 do 12 i szczerze to nie przypadła mi do gustu (tak w sensie ogólnym).

Czekam na dalsze wypowiedzi w temacie.

Ps. Ja jestem użytkownikiem takim, że przeglądając neta przeglądarka ma działać a nie chcę się bać, że za chwilę mi jakiś błąd wyskoczy lub jeszcze coś innego.

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03/11/2013 09:14 PM przez Michal_Z_gno.)
03/11/2013 09:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Google Chrome - dziwne błędy i na co zamienić tą przeglądarkę. - Michal_Z_gno - 03/11/2013 09:11 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziwne dźwięki... i nie tylko... Proszę o pomoc Szwagier 1 1,710 08/01/2016 03:15 PM
Ostatni post: Futrzaczek99

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa