Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze forum a kryzys na Ukrainie
Autor Wiadomość
Michal_Z_gno Online
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,103
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34123
Podziękowano mu 15568 raz(y)
Post: #1
Nasze forum a kryzys na Ukrainie
Więc pewnie niektóry będą zdziwieni bo co ma forum z modami do gier do kryzysu Ukraińskiego ale jak się okazuję trochę ma.
Ogólnie chodzi o ostatnio pojawiającą się w internecie modę na różnego rodzaju obrazki ukazujące w sposób mniej lub bardziej groteskowy te wydarzenia. Moda ta powoli dociera też niestety na nasze forum i pojawiają się różne takie obrazki w sygnaturach użytkowników a ja sam mam już sygnały, że może to urażać część użytkowników.
Jeżeli ktoś naprawdę chcę wesprzeć Ukrainę w tym trudnym dla niej okresie może to zrobić w jakiś inny sposób który będzie bardziej zgodny z etyką oraz bardziej kreatywny (np. mała flaga Ukrainy przy awatarze czy sygnaturze.)

Nasze forum ma też wpis w regulaminie który zabrania tego typu treści i określa co za to grozi. Jest to punkt II Kary i ostrzeżenia, podpunkt 2.5 i myślnik szósty czyli dodawanie treści politycznych (czyli wszelkie wizerunki polityków, polityków historycznych itp.)

Więc prosiłbym o zmianę tego typu sygnatur Wykrzyknik

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27/04/2014 12:00 AM przez Michal_Z_gno.)
26/04/2014 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Maciejos , nirwana9 , Perkins , pitreekk , VresT , abuk , Pivek , bumbumek , dominik_SKIPPER , Rene-GAD
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Nasze forum a kryzys na Ukrainie - Michal_Z_gno - 26/04/2014 11:53 PM
RE: Nasze forum a kryzys na Ukrainie - Kierman007 - 25/10/2014, 05:09 PM
RE: Nasze forum a kryzys na Ukrainie - Kierman007 - 25/10/2014, 05:16 PM
RE: Nasze forum a kryzys na Ukrainie - Piter - 25/10/2014, 05:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa