Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6
Autor Wiadomość
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,103
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34123
Podziękowano mu 15567 raz(y)
Post: #63
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6
A czy to te same kręgi z którymi parę lat wstecz mnie obgadywałeś na forum i przypadkowo dodałeś mnie na GG do tej konwersacji i wszystko widziałem co tam o mnie pisaliście Pytajnik
Bo jak tak to gratuluję "kręgów" tak na marginesie (i widzisz nie żywię urazy o to bo byś już dawno miał bana za to gdybym był "wredny" Tongue
Zresztą ja nie raz dostaję info, screeny itp. co o mnie ludzie sobie prywatnie piszą po kątach (GG, TS i innych gadach) i jest masa osób na boku wyrazi współczucia ponarzeka na złego admina a za 5 minut mi doniesie co tam było gadane (oczywiście zwykle olewam temat bo mam gdzieś co o mnie gadają na boku i nie lubię też donoszenia) Tongue
Skoro tu na forum jest tak źle itp. to pytanie czemu to na siłę siedzisz bo nikt do przebywania tutaj nikogo nie zmusza i nie ma tu żadnej polityki forum bo jak komuś atmosfera nie pasuję czy coś to omija takie fora z daleka i to jest normalne.
Druga rzecz ja nie raz podkreślałem, że wypowiadając się na forum w tematach nie związanych ściśle z działaniem forum nie ma czegoś takiego jak ranga i każdy jest tylko użytkownikiem (może mieć własne zdanie i może się mylić) więc nie mieszaj polityki prowadzenia forum z wypowiadaniem się w tematach ogólnych bo to są dwie różne kwestie.


A co do wywyższania się czy coś to też masz mylne zdanie ponieważ to Ty nie przyjmujesz opinii innych i uważasz się za guru mechaniki a prawda jest taka, że w CV szkoła za mechanika nie liczy się do doświadczenia w branży a na razie po za szkołą nie masz ani grama praktyki a nauka a normalna praca w zawodzie to dwie różne kwestie. I akurat ja tu wyraziłem własne i prywatne zdanie (nie jako Admin Tongue) a ty zaczynasz z atakami bo mam je inne niż Ty.
A i jakbyś czytał uważnie to byś wiedział też, że nigdzie nie napisałem, że jestem guru mechaniki i mam wszystkich za gorszy sort bo tylko wyraziłem własne PRYWATNE ZDANIE. I OK może też trochę przesadziłem z niektórymi wypowiedziami w temacie ale to nie jest powód do atakowania zaraz całego forum.
I nie szukam na siłę powodu aby dać Ci bana więc "koledzy" źle Cię nakierowali Tongue Bo pomyśl uczciwe czy nie mogę dać bana bo kogoś nie lubię i na wszystko musi być ekstra powód (no gdybym Cię nie lubił i chciał dać Ci bana to już byś go miał i nie bawiłbym się w jakieś szopki) Tongue



Ps. W temacie mogła wyjść fajna rzeczowa dyskusja co jest lepsze gaz czy benzyna ale widać trudno bo nie dopuszczasz myśli, że ktoś ma inny pogląd na sytuację a to jest podstawą każdej dobrej dyskusji.

Ps2. A i teraz pośmiej się ze mnie i z moich wypowiedzi razem z tymi "kolegami" bo łatwiej jest gadać za plecami niż prosto w oczy Tongue

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08/11/2016 05:46 PM przez Michal_Z_gno.)
08/11/2016 05:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - nirwana9 - 12/03/2016, 04:43 PM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Saszu - 12/03/2016, 05:49 PM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Aras. - 13/03/2016, 12:21 AM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Michal_Z_gno - 08/11/2016 05:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa