Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6
Autor Wiadomość
nirwana9 Offline
MOCNY SZEF!
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 808
Dołączył: 05/02/2011
Reputacja: 85
Podziękował: 631
Podziękowano mu 761 raz(y)
Post: #64
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6
Kręgi za czasów włamu na moje konto... Tak pamiętam doskonale - było mineło i nie wracam do tego tematu a nawet nie ważyłem się. Jeśli chodzi o moje kręgi to są całkowicie inne, pozbawione z "ziomków handlarzy" "żebraków pieniędzy w zamian moda" Kręgi przekształciłem na bardziej cywilizowane i z poziomem wyższym niż język "gimbusa"

Mniejsza o to. Chcę się tylko teraz dowiedzieć :

1)Dlaczego, Administrator twierdzi, że nie dopuszczam się do myśli, skoro przyjmuję każdą wypowiedz i w zamian wyrażam swoją opinię w postaci postawienia argumentu i wyjaśnienie mojej argumentacji ?

2) "Druga rzecz ja nie raz podkreślałem, że wypowiadając się na forum w tematach nie związanych ściśle z działaniem forum nie ma czegoś takiego jak ranga i każdy jest tylko użytkownikiem (może mieć własne zdanie i może się mylić) więc nie mieszaj polityki prowadzenia forum z wypowiadaniem się w tematach ogólnych bo to są dwie różne kwestie."

Gdzie ja pisałem o tym, że taką odpowiedź dostałem ? Czego się ta wypowiedź tyczy ? Temat nie tyczy się co jest lepsze a co jest oszczędniejsze na dłuższą metę.

3) Powiem tak, patrząc na Twoje Pańskie wypowiedzi czuję takie wrażenie jak by odpowiedzi były na poziomie typu :

"Mylisz się, LPG jest gorsze ponieważ ..."
"Nie masz racji. Nie masz prawka więc się nie wypowiadaj"
A jak tylko powiem, że nie trzeba mieć prawka aby mieć wiedzę na dany temat to leci:
"Nie uważaj się za "najmądrzejszego" bo mechanikiem jesteś"


3) Nie wywyższam się, tylko tłumaczę, że nie trzeba mieć np. ukończonych studiów, wiedzieć COKOLWIEK, że wystarczy nieco praktyk i jesteś w stanie zrozumieć więcej
Z mojej strony czuję, że każde moje sformułowanie traktujesz od razu jako, że wywyższam się jako najmądrzejszy i wielki pan świata.

Mój kolega mi powiedział, że odkąd obserwuje temat to mi powiedział, że widzi w taki sposób : Ja pokazuję dane, zdjęcia, fakty a administrator, żadnego argumentu dotyczące diesla czy benzyny- nic kompletnie.


4) 17:47
Ale ciekawi mnie to:
"(może mieć własne zdanie i może się mylić)"

To proszę udowodnij mi faktami (źródła, zdjęcia, wykresy między LPG a Benzyną, że benzyna jest lepsza niż lpg), że się mylę a nie oszczerstwami na mnie.

Podałem screen że LPG jest opłacalniejsze (w moim aucie bo ustawiłem tam parametry swojego pojazdu.)? To proszę podaj dowód że np. koszty użytku są większe, albo link do artykułu jakiegoś, który o tym mówi ?
Bo póki co są to słowa wzięte z kosmosu.


I teraz przejdźmy do nieco innego tematu :

Dla czego Piotrek jako murzmi i jeszcze paru potrafi udowodnić swoje racje, a administrator uparcie bez żadnych dowodów na swoje tezy będzie mówił "ja mam racje a ty się wywyższasz" Dlaczego tak jest ? Jaki jest cel Administratora ? Zwiększać ciemnotę w Polsce robiąc im z mózgu wodę ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08/11/2016 06:40 PM przez nirwana9.)
08/11/2016 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: limowski , Michaleczeq
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - nirwana9 - 12/03/2016, 04:43 PM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Saszu - 12/03/2016, 05:49 PM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Aras. - 13/03/2016, 12:21 AM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - nirwana9 - 08/11/2016 06:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa