Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6
Autor Wiadomość
nirwana9 Offline
MOCNY SZEF!
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 808
Dołączył: 05/02/2011
Reputacja: 85
Podziękował: 631
Podziękowano mu 761 raz(y)
Post: #74
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6
Cześć Wink Ostatnimi dniami malutko robiłem przy zuzi, większość dni tylko jeździła Smile  Jedynie co to naprawiłem pęknięty przewód do spryskiwaczy tylnej szyby oraz wymieniłem wycieraczki z przodu i z tyłu Smile Ale za to wczoraj musiałem kupić nowe końcówki drążka kierowniczego gdyż jedna strona zużyła się (Ale i tak kupiłem na obie strony w celu równomiernego zużywania) Oraz ostatnio byłem ciekaw technologii nowych żarówek typu white, color vision od Philipsa. Przeglądałem jak najwięcej informacji i postanowiłem również zamówić Philips White Vision H4 dla sprawdzenia różnicy.
Dodam, że na światłach standardowych czułem większe zmysły skupienia co skutkowało szybsze zmęczenie w podróży. A po wymianie ? Powiedziałem, że zostawiam te żarówki bo różnica jest ogromna (choć na zdjęciach niestety nie odzwierciedla to co jest widziane z moich oczu- sprzęt fotograficzny kiepski i nieco pogorszył, ale warto "wyobrazić" bo na white to tak naprawdę +więcej przestrzeni oświetla co na foto nie widać, a o długich - jednym słowem niczym dalekosiężne Smile )  No i w związku, że wiosna niedługo się szykuje to mam plan aby kupić nowe kapcie letnie ale i w nich również felgom przywrócę operację odnowienia wyglądu, a i albo dzisiaj albo jutro wymienię te końcówki drążka kierowniczego byleby jak najszybciej Smile

Zwykłe mijania:

Image

White Vision mijania:

Image

Zwykłe długie:

Image

White Vison długie:

Image

Zwykłe:

Image



White Vision:

Image


Pozdrawiam Wink
11/02/2017 11:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - nirwana9 - 12/03/2016, 04:43 PM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Saszu - 12/03/2016, 05:49 PM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Aras. - 13/03/2016, 12:21 AM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - nirwana9 - 11/02/2017 11:33 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa