Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D
Autor Wiadomość
Nicram Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Olkusz [KOL]
Liczba postów: 143
Dołączył: 03/04/2016
Reputacja: 6
Podziękował: 137
Podziękowano mu 268 raz(y)
Post: #34
RE: Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D
Dober dan!
Jak widać, troszeczkę mnie tu nie było...ale postanowiłem ożywić ten wątek z racji dzisiejszego Dnia Ojca. Nie miałem kompletnie żadnego pomysłu na zakup jakiegoś praktycznego prezentu (rok temu kupiłem mu porządny i solidny zestaw kluczy Big Grin)...więc zadecydowałem się na stworzenie czegoś samemu od postaw. Z racji, że kiedyś robiłem te całe mangi i patrzyłem jak niektórzy z użytkowników forum sklejają kilka kamionów na jedną pracę, no to zrodził mi się podobny pomysł. Poniższa grafika jest sklejką ciągników którymi tato się poruszał i porusza się obecnie podczas całej "kariery" w firmie RENDER. Planuję sobie jeszcze nieco popracować nad tłem, aby w jakiś sposób widniał na nim wątek tego...w jakiej relacji przez te dwie dekady jeździ tato, a jest to linia Polska-Włochy. Oczywiście grafika pójdzie do druku na twardej oraz grubej kartce, która zostanie zalaminowana...tak aby co by nie mówić dziecinna praca, jednak wyglądała odrobinie profesjonalnie. Tongue
Pozdrawiam cieplutko i nie zapomnijcie złożyć życzeń jeśli jeszcze tego nie zrobiliście!

Image

(L) Mam tak samo jak ty, Miasto moje a w nim! (L)
23/06/2020 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Kalim
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mangusie Marcinka i różne przygody z GIMP-em :D - Nicram - 23/06/2020 04:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa