Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy
Autor Wiadomość
bisson1976
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #12
RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy
(19/08/2016 05:03 PM)RadolSzczecin napisał(a):  Kompletnie nie rozumiem co tutaj jest takiego skomplikowanego do zrobienia?

Wydaje mi się ze kolega err1911 akurat trafił w czas kiedy nikomu nie chce się tego zrobić.
Zadanie jest "złożone" i tylko dlatego nie ma chyba chętnych do wykonania.

Niech nikt nie wmawia ze to jest tak skomplikowane, bo tu po prostu chodzi że kolega chciałby dodatkowe nowe miasteczko a raczej bazę
i każdy mapmaker raczej dałby sobie z tym radę pewnie razem z definicjami.

W sumie najtrudniejsze z tego wszystkiego to nie jest wykonanie i uruchomienie tego, ale utrzymanie w ciągłej kompatybilności z ProMods.

(20/08/2016 09:54 AM)limfaon napisał(a):  
(19/08/2016 08:39 PM)Rosok napisał(a):  
(19/08/2016 05:07 PM)Dominiko napisał(a):  Mogę zrobić.
Odezwij się w przyszłym tygodniu.
Ty skoncz najpierw swoje "projekty", a później komus rób baze Wink.

(20/08/2016 08:01 AM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Dominik,
Ty lepiej zajmij się tym, co robisz od wielu miesięcy.
Potem będziemy się niecierpliwić, jak Ty robisz na PM-ie komuś miasto.
A miasto, jak ktoś ogarnie ME, może zbudować, ale mu to długo zajmie, także Dominik, nie radzę Ci budować miasta. Zajmij się Mielcem i Podleszanami.

Chwila. Kim Wy w ogóle jesteście, żeby rozkazywać mu co ma robić a czego nie? Zapłaciliście mu za Projekt Podkarpacie, że wymagacie jego ukończenia? A może w inny sposób jest Wam dłużny zakończenia prac nad mapką i jej wydanie? Popatrzcie na siebie. Zrobiliście kiedyś jakiś większy projekt od początku do końca bez jakiejkolwiek chwili niechęci? W ogóle podjęliście się wykonania czegoś większego niż cwaniakowania w internecie i zgrabania liści spod domu?

Fakt faktem, że zabrał się za tereny, których tak naprawdę nie zna. Dopóki nie zacznie pracować nad swoimi okolicami nic go do pracy nad tym nie będzie zachęcało.

Zastanówcie się co tak naprawdę macie do powiedzenia i czy ma to jakieś rzeczywiste uzasadnienie. Nie ustawiajcie komuś życia tak jak Wam się to podoba.
Limfaon myślę ze kolegom nie chodziło o ustawianie komuś życia prywatnego tylko raczej o to że właśnie jak napisałeś "że jak się ktoś za coś bierze to niech skończy jedno zanim zajmie się czym innym", bo jeśli się podejmie wykonania czegokolwiek to musi mieć świadomość że ten ktoś będzie na to czekał.
Druga sprawa że wielu z nas robi mody nieodpłatnie, ja traktuję to jako hobby, ale mimo wszystko tak jak mówię jak się podejmie temat to trzeba go by było w miarę ogarnąć czasowo.
Co do terenów to ja robię teraz takie w których nie mieszkam i akurat to nie ma nic do mojego harmonogramu pracy nad mapą.
Po prostu trzeba mieć dużo samo zaparcia i dyscypliny żeby coś zacząć, zrobić i ukończyć a z tym to jest różnie.
Dlatego pozdrawiam wszystkich moderów , którzy poświęcają swój wolny czas żeby gry były lepsze dla wszystkich. Powodzenia w pracy nad modami.
Big Grin
20/08/2016 11:31 AM
 Podziękowań: .:KoxTrucker:. , Adam.J , Rosok
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - bisson1976 - 19/08/2016, 06:46 AM
RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - bisson1976 - 20/08/2016 11:31 AM
RE: Zlecę wykonanie małego miasteczka-bazy - bisson1976 - 20/08/2016, 11:19 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zlecę wykonanie bazy Besser 1 869 19/03/2024 08:41 PM
Ostatni post: Joymaxx
  Zlecę wykonanie bazy kazan1234 5 2,912 14/10/2021 11:32 AM
Ostatni post: BaKing
  Zlecenie wykonania bazy VS X_GamingPL 2 2,181 15/05/2021 11:10 AM
Ostatni post: Joymaxx
  Zlece wykonanie bazy ;) WikTOREk 1 2,223 16/06/2019 07:15 PM
Ostatni post: PLAYER
  Zlecę budowę małej bazy. Marcin1693 5 3,245 08/12/2017 09:18 PM
Ostatni post: SHAKYxK!NG

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa