Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.H.U. Kwidziński | Kamil Kwidziński
Autor Wiadomość
Kwidzinsky. Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Pomorskie
Liczba postów: 71
Dołączył: 29/01/2016
Reputacja: 1
Podziękował: 36
Podziękowano mu 108 raz(y)
Post: #16
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński
Up^ Po prostu usunąłem posta, a chłopaki go widzieli. Wink




No to tak, przyjechałem dzisiaj na ósmą no bo wiadomo że każdy szanujący się prezes to przyjeżdża ostatni. Wskoczyłem do jedynego samochodu w tej firmie który jeździ prosto i zostawia tylko 2 ślady. Nabiłem wiatru, zacząłem coś tam skrobać na wztce i podstawiłem się pod porothermy. Zawołałem Stanisława żeby mnie załadował. Oczywiście ponad norme bo transpurt sie nie opłaco. Spiąłem pasami i poszły konie po betonie kwidziński w swoim żywiole.
Taki ze mnie kozaczek że pojechałem na centrum. Zanim dopalilem cygareta to już wjechałem w niezabudowany ale nie zdążyłem się za bardzo rozpędzić bo już byłem na miejscu. Wjechałem na jakieś gospodarstwo, chłopaki mnie zrzucili starą niemką, co prawda szło im to jak krew z nosa ale miałem czas sobie kawę zrobić u nich i wypić. Później wiadomo - wróciłem na bazę. Ustawiłem jeszcze renóweczkę na warsztat bo przyszedł wąż od chłodnicy bo mój się pocił.
Na popołudnie byłem umówiony na wykop. No to wziąłem Jelcza bo coś długo stał pod płotem, wypadalo by go przepalić. Zajechałem na tyły, poładowali mnie, zważyłem i jechałem na drugą bazę zawieźć chłopakom kruszywo przy okazji, bo i tak część urobku z wykopu szła do nich. Później już nie robiłem zdjęć bo ani to ciekawe ani chęci nie było. Pod wieczór wróciłem na bazę i ustawiłem w miejsce renówki jelcza na warsztacie i będziemy jutro coś myśleć z tą naczepą, bo ani to paki nie ma ani świateł porzadnych - coś zdrutujemy!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Image
30/03/2020 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Tedy , Enrique , limowski
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński - Kwidzinsky. - 30/03/2020 12:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa