Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.H.U. Kwidziński | Kamil Kwidziński
Autor Wiadomość
Kwidzinsky. Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Pomorskie
Liczba postów: 71
Dołączył: 29/01/2016
Reputacja: 1
Podziękował: 36
Podziękowano mu 108 raz(y)
Post: #32
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński
Dzięki wielkie. Shy



Dzisiaj jak zwykle czekał nas kolejny pracowity dzień. Podpisaliśmy jakiś czas temu kontrakt z węzłem betoniarskim, polegający na tym, że będziemy dla nich kruszywo wozić. Tak się stało że actros który latał tam u nich musiał wpaść na warsztat. Żeby wszystko na szybko ogarnąć, wzięliśmy naszą niemkę na hol do actrosa i pojechaliśmy na żwirownie. Kierowca z Actrosa wsiadł na Jelcza (w sumie dużej krzywdy nie miał), i pojechali na żwirownie.
Po przyjeździe, wrzuciłem hol na niemke, spiąłem pasem, ustawiłem ją i poszedłem po actrosa. Cofnąłem, załadowałem, w międzyczasie przyjechał jeszcze Jelcz.
Poładowani wyruszyliśmy na węzeł. Przy okazji cyknąłem fotkę jak gruchę ładowali (z dedykacją dla Dolores), potem oboje zrzuciliśmy kruszywo, wróciliśmy na żwirownie, załadowaliśmy i nazad.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(link do całej galerii: https://www.flickr.com/photos/146674893@N04/
A pomysł z niemką, ta podjeba od Nowackich, mam nadzieję że chłopaki sie nie obrażą xD)

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31/03/2020 09:31 AM przez Kwidzinsky..)
31/03/2020 09:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Tedy , Kaczor69
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński - Kwidzinsky. - 31/03/2020 09:31 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa