Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.H.U. Kwidziński | Kamil Kwidziński
Autor Wiadomość
Kwidzinsky. Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Pomorskie
Liczba postów: 71
Dołączył: 29/01/2016
Reputacja: 1
Podziękował: 36
Podziękowano mu 108 raz(y)
Post: #52
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński
^ Spoko, po to zamieszczam te linki. Big Grin



No to na początek pochwalę się tym, że zrobiliśmy remont burtówki zremba. Szykuje się na nią coraz więcej roboty więc wypadałoby żeby wszystko działało jak powinno. Naprawiliśmy zawieszenie, w zasadzie wymieniliśmy resory i mocowania, później standardowo malowanie i odnowienie elektryki i oświetlenia. Na koniec postanowiliśmy również podłogę wzmocnić deskami, w razie używania jej jako platformy. Całość zwieńczyły naklejki zremba.
Tak też nadszedł czas testowania burtówki. Trzeba było na weekend zwieźć gazobeton od prefabeta do nas.
Chłopaki mieli rozplanowaną robotę już wczoraj to zostało tylko samemu wziąć się do roboty. O 6 już ustawiłem się w kolejkę. Zdążyłem zapalić, kawę sobie zrobić i akurat przyszła moja pora. Wjechałem na plac, stanąłem pod halę, burty na dół i załadunek. Pospinałem wsio pasami, waga i na bazę. No i tak to wyglądało aż do wieczora.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(https://www.flickr.com/photos/146674893@N04/)

Image
03/04/2020 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński - Kwidzinsky. - 03/04/2020 01:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa