Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.H.U. Kwidziński | Kamil Kwidziński
Autor Wiadomość
Kwidzinsky. Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Pomorskie
Liczba postów: 71
Dołączył: 29/01/2016
Reputacja: 1
Podziękował: 36
Podziękowano mu 108 raz(y)
Post: #55
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński
Widzę że jakiegoś zachwytu nie ma to może teraz trochę się to rozrusza. Big Grin



Dzisiejszy dzień był już zaplanowany od zeszłego tygodnia. Actros z megą wraca ze żwirowni, a ich oblata błękitny actros. Natomiast jelcz z dużym actrosem jadą nawozić gruzy pod kostkę na plac przy budowie terminala. Wyprawiłem chłopaków na kopach o 7 z bazy, a sam zamieniłem zremba na niskopodwozie. Wrzuciłem na pokład kantówki pod filigrany, ustawiłem radio i wyruszyłem. Przepchałem się przez wioski w trymiga, bezpiecznik od kagańca wyrzuciłem za okno i 3 cyferki sie pojawiły na zegarze. Wjechałem na zakład, ustawiłem się w kolejke i czekałem na swoją kolej - aż mnie będa wołać na CB.
W końcu nadeszła moja kolej, ustawiłem się pod suwnice, załadowali mi to barachło, spiąłem pasami i jechałem w stronę miasta. Najpierw szybko wskoczyłem na ekspresówkę, potem odbiłem na obwodnicę i już byłem na miejscu. Okazało się że chłopaki ściągneli mi dźwig także poszło gładko. Podpisałem potwierdzenie odbioru, później na bazie umyłem auto, ogarnąłem trochę papierkowej roboty. Coś koło 16 wrócili chłopaki i okazało się że też porobili parę zdjęć z dzisiaj.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03/04/2020 08:12 PM przez Kwidzinsky..)
03/04/2020 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , Treckerr , Tedy , Maseł , Kaczor69
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński - Kwidzinsky. - 03/04/2020 08:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa