Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 1 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Specjalistyczny Transport Krajowy Szepietowski"
Autor Wiadomość
DavePL Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 4
Dołączył: 06/04/2016
Reputacja: 0
Podziękował: 35
Podziękowano mu 70 raz(y)
Post: #22
RE: "Specjalistyczny Transport Krajowy Szepietowski"
[...] prawie wcale nie przespałem tej nocy, dużo pracy i obowiązków daje się we znaki mojej głowie która i tak ma już dość dużo na swoich barkach. Zwyczajny poranek podczas dni wolnych wszystko wykonywane rutynowo i nie było by nic dziwnego gdybym po jakimś czasie nie zorientował się, że w środku lutego stoję na placu w krótkim rękawku i dłubie coś przy trucku. Stanąłem w lekkim szoku czy to alkohol mnie grzeje czy naprawdę jest tak ciepło? Wieczorem wypiłem tylko 2 małe drinki więc tą opcje od razu odrzuciłem....

Nazajutrz przed wyjazdem Renia dostała świeże filterki i oliwę. Załadować mam o... awizacja jest na 2 w nocy tylko towar chyba dość drobnicowy więc będzie liczenie liczenie i jeszcze raz liczenie.

Image

Na załadunku byłem 20 minut wcześniej, zaszedłem do biura popytać czy zaczną wcześniej skoro i tak nie ma żadnego auta przede mną. Przyznali zgodę więc podjechałem do rampy otworzyłem tył. Drobinę załadowali po godzinie a następnie dorzucali coś jeszcze bokiem. W między czasie skoczyłem do kabiny dopić kawę, zerknąłem też w nawigacje za celem podróży.

Image

W trasę ruszyłem parę minut po 3 z lekką nogą na gazie i dwoma postojami wymuszonymi przez pęcherz. Droga puściutka a w koło rozlegał się tylko hałas toczących się opon i 11 litrowego diesla. Tak to uczucie gdy możesz się poczuć jak król szosy Cool
Zrzutka w Busko Zdroju w typowej dla transportu krajowego norze, nie lubię takich miejsc gdzie nawet nie ma tabliczek z nazwą firmy, choć pół biedy że i adres się zgadzał.

Image

Image
23/02/2019 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: "Specjalistyczny Transport Krajowy Szepietowski" - DavePL - 23/02/2019 10:02 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eagle Transport Krajowy & Międzynarodowy JackTruck 284 26,865 26/06/2022 10:29 PM
Ostatni post: Daras94

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa