Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na magnesie to tylko podjazd pod rampę.
Autor Wiadomość
eSPeeM Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 5
Dołączył: 24/05/2019
Reputacja: 1
Podziękował: 6
Podziękowano mu 14 raz(y)
Post: #1
Na magnesie to tylko podjazd pod rampę.
Hej. Będę wrzucał tu swoje fotorelacje tak często, jak tylko pozwoli mi na to czas.


Dziś rano odebrałem od znajomej firmy zajmującej się oklejaniem aut ciężarowych swój zestaw. W czasie, gdy chłopaki dopinali wszystko na ostatni guzik- ja wpakowałem swoje graty i zaparzyłem kawę.
Image



Odebrałem faktury za oklejenie, wklepałem kraj rozpoczęcia w tacho i ruszyłem na pusto do Sobolewa- jakieś 240km podlotu. Niestety firma miała wyraźny zakaz robienia zdjęć i filmowania na ich obiekcie. Po załadunku dwunastu palet płatków owsianych ruszyłem na doładunek do DHL'a przed Grodziskiem Mazowieckim.
Image


Pod rampą wykręciłem 30 minut pauzy, zamknąłem drzwi i ustawiłem nawigację na miejsce rozładunku. Do celu- 1'177km.
Po wyjeździe ze ścisłych landów Warszawy i Grodziska- dokręciłem piętnastkę na hotdoga i kawę. Zapiąłem dziewięć złotych na tempomacie i rura!
Image



Na sto kilometrów przed granicą wpadłem w deszczowy front. Do Świecka pływałem w koleinach zalanych wodą, zwłaszcza, że mam z przodu szerokiego kapcia.
Image



Cześć Helmucie! Nie chcę nic, prócz rajki na Hellen Nord! Czasu jazdy mam jeszcze w opór, ale niestety ogranicza mnie czas pracy. Awizo dopiero na za dwa dni, więc zdecydowałem się nie wykorzystywać "dychy". Dojechałem do pompy, przytuliłem się przy chłodni, zasunąłem zasłonki i otworzyłem piwo.
Image


Ciąg dalszy nastąpi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24/05/2019 07:19 AM przez eSPeeM.)
24/05/2019 07:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , michalz , Bozo , Ziom
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Na magnesie to tylko podjazd pod rampę. - eSPeeM - 24/05/2019 07:17 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na magnesie przez Europe! Rzepka. 3 1,764 23/10/2019 06:54 PM
Ostatni post: kacper233
  Na magnesie przez Europę! Ziom 30 8,078 06/10/2019 09:14 AM
Ostatni post: Niktoś

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa