Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich.
Autor Wiadomość
BLACKVARRIOR Offline
Fan SCS
**
Użytkownik

Skąd: Cieplice
Liczba postów: 53
Dołączył: 08/02/2014
Reputacja: 1
Podziękował: 7
Podziękowano mu 44 raz(y)
Post: #27
RE: Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich.
Wersja 1.37 jest już oficjalna, co o niej sądzicie?

Oczekiwałem, że będą rewolucyjne zmiany w dźwięku, ale to, co zobaczyłem w tej wersji to mogę na początku powiedzieć, że ruch uliczny i pogłos w tunelach jest w porządku, natomiast pogłos pod mostami jest nieco przesadzony nie? (Chodzi mi o te wąskie mosty).

Dźwięki ciężarówek to już każdy wie o co chodzi, mają te nagrania, byli, nagrywali, ale i tak jest do kitu, już nawet na OpenGL EVR robił od tych SCSowskich na FMODzie o wiele lepsze dźwięki silników wszystkich ciężarówek... Gracze na forum pisali, że Mack Anthem i T680 im dobrze jedynie wyszły, a reszta wiadomo (ATS). Na forum SCSu niektórzy im dobrze jadą po dźwiękach.

Pociągi nawet dobrze teraz brzmią, o wiele lepiej niż na 1.36, ale nie na każdym przejeździe kolejowym są dźwięki semaforów (przynajmniej u mnie w okolicy, jeden na 6 ma dźwięk semafora), ale ok nie przeszkadza mi to bardzo w grze.

Reszta tych funkcjonalności, tzn. otwieranie okien, nowa scena garażu, nowy typ naczepy, ok cieszy mnie to, miłe dodatki.

Jak ktoś nie zauważył w becie, a już w oficjalnej to przybliżanie mapy świata już jest płynne, po prostu przybliżanie na mapie nie jest już takie wolne jak w 1.36.

Może się czepiam, może jestem doczepliwym ciulem, ale 1.37 miało być czymś rewolucyjnym, ale za bardzo im to nie wyszło. Jak pisali na blogu jest to pierwsza faza implementacji FMODA i może w przyszłości się wiele zmienić jak z dx 11, mam taką nadzieję.

PS. Wam też podczas jazdy jak chcecie wejść do menu za pomocą escape to na chwilę wam zatnie grę? Nie zawsze się to dzieje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05/05/2020 10:42 AM przez BLACKVARRIOR.)
05/05/2020 10:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Patch 1.37 i przebudowa miast francuskich. - BLACKVARRIOR - 05/05/2020 10:28 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa