Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Procesory szaleją przy podłączonym zasilaniu
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 387
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 284
Podziękowano mu 383 raz(y)
Post: #9
RE: Procesory szaleją przy podłączonym zasilaniu
(29/03/2021 09:58 PM)agula94 napisał(a):  To jest laptop około 5 letni. Zasilacz był w komplecie z laptopem. Pogrzebałam trochę w wydajnościach. Jest ciut lepiej bo crash pojawia się po ok 10 minutach a nie ledwo 2. No ale się pojawia. I to właśnie na zasilaniu

Ja stawiam10/10 , że coś jest niedobrego z zasilaczem. Ale mam jeszcze pytanie: na jakim planie energii pracujesz? Wiem, że też o to ktoś pytał, ale jeżeli jest na oszczędzaniu energii, to też mogą być problemy. Spróbuj zmienić tryb ustawienia planu zasilania. Mam jeszcze pytanie, bo mówiłaś, że ten zasilacz był w zestawie .... Czy ty ten laptop kupowałaś w sklepie, czy może jest używany? Bo być może parametry komputera i zasilacza się nie zgadzają. Tak strzelam. Warto spróbować wymienić, zgodnie z odpowiednimi parametrami umieszczonymi, w przypadku mojego modelu pod spodem obudowy sprzętu. Tylko nie polecam kupować używanych, lepiej jest w sklepie. Daj znać, czy plan zasilania po zmianie wpływa coś na grę. Jeżeli wpływa to w porządku, a jeżeli nie, to znaczy, że coś się na pewno dzieję z zasilaczem. Albo graj na baterii Smile Oczywiście mój taki ponury żart. Smile


P.S: Spróbuj też przed ewentualną podmianką zasilacza, sposobu Deczora, czyli sprawdz, czy w lapku nie ma żadnego syfu, przeczyść sprężonym powietrzem, jeżeli umiesz, jeżeli nie to ewentualnie do serwisu. Albo tą pastę termoprzewodzącą. Ceny nie powinny być wysokie, tak patrzę sobie 80-120 zł, może nawet więcej, mniej, warto. Za około od 50 zł do 80 zł, to też zależy, gdzie krzyczą, możesz ewentualnie zrobić diagnostykę sprzętu.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30/03/2021 07:23 AM przez superpiotr4.)
30/03/2021 07:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Procesory szaleją przy podłączonym zasilaniu - superpiotr4 - 30/03/2021 07:14 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Słaba wydajność na zasilaniu bateryjnym. Bartek11024 5 1,797 05/07/2020 02:56 PM
Ostatni post: Bartek11024

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa