Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Jak oceniacie swoją pierwszą rozgrywkę w ETS2?
Ankieta jest zamknięta.
Dobrze, naczytałem się wielu poradników i wiedziałem co zrobić 25.00% 1 25.00%
Dobrze, jak weszłem, zaraz wiedziałem co mam robić, a wiedzę nabywałem samodzielnie 75.00% 3 75.00%
Źle, nawet nie chcę o tym mówić. 0% 0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 4 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co powinieneś wiedzieć o ETS2, czyli jak rozpocząć karierę [dla początkujących] edit
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 388
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 285
Podziękowano mu 383 raz(y)
Post: #5
RE: Co powinieneś wiedzieć o ETS2, czyli jak rozpocząć karierę [dla początkujących] edit
(26/07/2021 09:10 PM)Gandi napisał(a):  Dzięki za poradnik, szukam jakiś informacji na temat naczep dla swoich pracowników jakieś polecacie?

Powiem ci szczerze, że jeżeli chodzi o naczepy, to nie brałbym jakiś bardzo tanich. Lepiej trochę dołożyć, zwłaszcza dla tych kosztowniejszych zleceń, za które dostajesz więcej pieniędzy.... Ale mogę się mylić, dlatego, jakby jeszcze ktoś dał jakąś opinię.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
28/07/2021 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Co powinieneś wiedzieć o ETS2, czyli jak rozpocząć karierę [dla początkujących] edit - superpiotr4 - 28/07/2021 11:54 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak zwiększyć wydajność czyli 10 kroków do optymalizacji ETS2 Michal_Z_gno 60 137,755 23/04/2021 01:35 PM
Ostatni post: Kaktusik585

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa