Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 1 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fokus - Steel Coilmulde Transport
Autor Wiadomość
KACZOREK Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 22
Dołączył: 01/05/2017
Reputacja: 4
Podziękował: 115
Podziękowano mu 62 raz(y)
Post: #2
RE: Fokus - Steel Coilmulde Transport
Siema! ogólnie część z was może kojarzyć moją firmę bo wcześniej udzielałem się z relacjami na forum, jednak z braku chęci i motywacji zawiesiłem ją przeszło dwa lata temu. Od dłuższego czasu mam ochotę otworzyć coś swojego, biłem się z myślami czy wymyślać coś nowego czy wznawiać Fokusa, bałem się, że przez to, że jest reanimowany będzie odbierany jako odgrzewany kotlet. W swojej ets'owej karierze miałem kilka firm, w kilku jeździłem, jednak doszedłem do wniosku, że Fokus to moje najlepsze "dziecko" ze wszystkich i warto wznowić.
Jak narazie we flocie mam jedno auto, jest to używana Scania, która ma 3 lata. Znalazłem ogłoszenie, że ktoś chce odstąpić leasing po dobrych pieniądzach więc na nią się zdecydowałem. Nalotu ma nieco ponad 300 tysięcy więc nie jest pierwszej młodości jednak do emerytury jej jeszcze sporo brakuje Big Grin Naczepę kupiłem za gotówkę. Stan ogólny też wydaje się dobry, jest dobrze wyposażona, nowe opony, założona nowa plandeka więc żal nie brać, jedynie w najbliższym czasie będą do roboty hamulce.

Image

W środku podziałaliśmy trochę wspólnie z kumplem, zamówiłem rolki z materiałem i obszyliśmy trochę duńskim pluszem żeby było przytulniej. Sporo się tu pewnie jeszcze zmieni ale najpierw musi na siebie trochę zarobić Big Grin

Image

Image

Możecie wyczekiwać relacji z moich zmagań na trasach na Hiszpanie i Portugalie :3
14/08/2021 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Fokus - Steel Coilmulde Transport - KACZOREK - 14/08/2021 04:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa