Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 głosów - 4.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH
Autor Wiadomość
Heywood Offline
Siofer
***
ViP

Skąd: Pilzno
Liczba postów: 331
Dołączył: 21/12/2017
Reputacja: 5
Podziękował: 276
Podziękowano mu 491 raz(y)
Post: #185
RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH
Cool shots mate!

Cytat:Loading:
HQ Pack
5652 AH Eindhoven, Holland
Hurksestraat 15
Load no: Truck plates

Unloading:
Hilton Foods
43-100 Tychy, Poland
Strefowa 31

Tymczasem ja z Holandii załadowałem do domu, a dokładniej do Tychów. Znane mi rejony, swego czasu często ćwiczyłem. Załadunek przebiegł rampą, ładowałem jakieś drewniane skrzynie. Zero pasów, czyli to, co tygryski lubią najbardziej. Luks, papierki w miarę sprawnie i można było gonić w stronę domu. Po drodze mijałem parę fajnych niderlandzkich zestawów, guldenów, parę rozwalonych polskich lampucer i człowiek wtedy już przywykł do swego dobrodziejstwa. Widoczki umilały jakieś wiatraczki i równiny. Długa pauza wyszła mi na terminalu na Olszynie. Dobrze szło w miarę przez Niemcy, bo na dychę zrobiłem 800km co myślę jest dobrym wynikiem. Rano ruszając ITD zainteresowało się tym zestawem z Orlenu, na szczęście do mnie się nie doczepili.
Dojechałem do rozładunku i tu też poszło sprawnie, otworzyłem bok i rach ciach po sprawie. Wózkowy podbił papiery i już mogłem się kierować na załadunek do Bielska.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



Cytat:Loading:
Electropoli Poland Sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała, Poland
Michała Grażyńskiego 141
Load no: Truck plates

Unloading:
VOLVO Torslandaverken
418 78 Göteborg, Sweden
Fasadvägen

W Bielsku znana firma, ładowałem się już parę razy, także znałem wszystkich, od ochroniarzy, wózkowych, aż po biuro. Tam załadowałem uszczelki i z tym miałem gonić do Volvo do Goteborga. Paletki euro, szybka sprawa. Uciekłem bardzo szybko stamtąd żeby gdzieś jeszcze w miarę dojechać. Cały czas jedynką aż na Pomorze. W międzyczasie wybiło 20 tysięcy na Mercedesie. Tam wbiłem do Gdyni na prom i dzida do Karlskrony. Tam zastała mnie kiepska pogoda, mgła, deszcz i ogólnie nieprzyjemnie. Do fabryki Volvo jakoś się dokulałem i rozładowałem. Na miejscu wykręciłem pauzę i rano załadunek do Gliwic w tej samej fabryce.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Cytat:Loading:
VOLVO Torslandaverken
418 78 Göteborg, Sweden
Fasadvägen
Load no: Aaxh.002686

Unloading:
Plastic Omnium Auto Sp. z o.o.
44-109 Gliwice, Poland
Leonarda da Vinci 10

Niestety tutaj już musiałem otworzyć dwa boczki i podnieść dach. Trochę ruchu nie zaszkodzi, roboty mi dołożyli, ale niestety czasem tak trzeba. Załadowałem jakieś puste pojemniczki metalowe i z powrotem w drogę, trasa do promu ta sama, bez żadnych udziwnień, ale tym razem nie padało i mogłem podziwiać Skandynawskie widoki. Nie ukrywam świetnie tam jest, jak zatrzymałem się na 45'tkę to fiordy mi nawet z ręki jadły. Po zjeździe z promu, roboty drogowe w Gdyni, dokulałem się do autostrady A1 i praktycznie cały czas szło. Na rozładunku też 2 boczki, dla potrenowania wprawy.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Cytat:Loading:
KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o.
44-401 Gliwice/Katowice, Poland
Alfreda Nobla 3
Load no: Truck plates

Unloading:
BMW Werk Leipzig
04349 Leipzig, Deutschland
BMW-Allee 1

W Kirchhoffie załadowałem ramy silnika i do BMW do Lipska, szybki strzał, dojechałem na wieczór, ale okazało się, że zrzutka dopiero rano. Na szczęście była tam spora zona przemysłowa, gdzie mogłem się uwalić bezproblemowo. Rano zameldowałem się drugi raz i kazali wjeżdżać. Nie było kolejek, wszystko poszło od ręki. Tak lubimy!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Cytat:Loading:
BMW Werk Leipzig
04349 Leipzig, Deutschland
BMW-Allee 1
Load no: RBB.D3783973

Unloading:
Robert Bosch
70839 Gerlingen Deutschland
Robert-bosch Platz1

Tutaj znów sytuacja jak w Goteborgu, zrzutka i załadunek w tym samym miejscu i znowu puste pojemniki do Boscha do Gerlingen. Znowu 2 boczki, zero pasów na szczęście. Trasa przebiegała nocą, bo wyszło kijowo, rozładunek miałem rano, a załadunek wieczorem, więc cały dzień stania i jazda nocą. Kiepsko, ale co poradzić, takich mamy spedytorów... Na miejscu jedna strona i przedłużki do wideł, uprosiłem jakoś, więc daliśmy radę.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Cytat:Loading:
Mercedes-Benz
70372 Stuttgart, Deutschland
Ul. Mercedesbenzstrasse
Load no: OOP.67993

Unloading:
Snop Automotive
46-020 Opole, Poland
Oświęcimska 122e

Podlot na załadunek do Mercedesa. Załadowałem jakieś elementy karoserii, dokładnie nawet nie wiem co to jest. Robota rampowa, plomba na drzwi i ogień. Pojechałem oczywiście przez Czechy, dawno tam nie byłem, a droga krótsza. Miałem nadzieję, że nic się nie zesra na Rozvadowie i koło Pragi i rzeczywiście daliśmy radę. Potem tylko dostać się do A4 i na 46 na Opole. Tam otworzyłem boczek, półtorej godzinki i po sprawie. Aktualnie się pauzuję i czekam na dalsze decyzje góry.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

26/05/2022 06:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Anaheim , Tedy , Ziom
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
man - kamilkoxkox - 03/05/2022, 03:01 PM
RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Heywood - 26/05/2022 06:08 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DEUTSCHE LOGISTIK BlondynYT 19 2,665 02/03/2022 08:13 PM
Ostatni post: mazurski_separatysta

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa