Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 głosów - 4.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH
Autor Wiadomość
Heywood Offline
Siofer
***
ViP

Skąd: Pilzno
Liczba postów: 331
Dołączył: 21/12/2017
Reputacja: 5
Podziękował: 276
Podziękowano mu 491 raz(y)
Post: #213
RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH
Witaaam, trochę nadrabiamy zaległości. Za ten czas porobiłem trochę kilometrów. Na powrocie do Polski wpadło już 30 tysięcy, więc myślę, że całkiem dobry jest to wynik. Pojeździłem z Anglii do Niemiec, Polska do Francji i nazad w kółku.. Zresztą sami zaraz się przekonacie jak to wyglądało.

Zapraszam do oglądania!
Cytat:Loading:
Karpelle
Manchester M35 9BG, GB
2/2, Ivy Business Centre, Crown St, Failsworth
Load no: Truck number

Unloading:
Decathlon logistics center Dortmund
44145 Dortmund, Deutschland
Warmbreitbandstraße 6

Załadowałem jakiegoś mixa do Decathlonu. Kurtki, koszulki itd. Fajnie, lekko dosyć, nie narzekam. Rampowa robota, eleganckie kartony, plandeki nawet nie wybuliło podczas jazdy, więc można powiedzieć, że jest luksus. Jazda po Anglii... można powiedzieć, że jest ciekawa, ale to raczej nie jest kraj dla mnie, średnio lubię tamtejszy klimat. Chociaż widoki w Dover i nad Oceanem mają swój niepowtarzalny urok. Gdy przebiłem się już z kraju cioci Eli, jechałem też przez fajne miasteczka, przez objazd autostrady z powodu wypadku. Rozładunek awizowany godzinowo, więc zajechałem na pompę, przespałem się i rano pogoniłem na zrzutkę.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Cytat:Loading:
Caterpillar Global Mining
44534 Lünen Deutschland
Industriestraße 1
Load no: Truck plate

Unloading:
Skład Kamienia Ozdobnego ARUS
25-001 Kielce, Poland
ul. Sandomierska 360


Następnym towarem, jaki miałem zabrać na powrót do Polski były jakieś koparki. Ciekawy ładunek, dawno takiego nie miałem, więc w sumie cieszyłem się na różnorodność. Do pełni szczęścia brakowało mi dwóch boczków do otworzenia, które magicznie usłyszałem po zameldowaniu się na firmie. Poszło dosyć sprawnie, bo od wjazdu do wyjazdu minęło prawie półtorej godziny. Później przez Niemcy w dzień to tylko droga przez mękę. Od korka do korka... W kraju, na bramkach w Krakowie zastał mnie fajny widok startującego samolotu, fajne przeżycie, które na pewno zostanie w pamięci na jakiś czas. Na rozładunku też fajna okolica. Mogłem sobie pod firmą zrobić pauzę po zrzutce, podobało mi się..

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Cytat:Loading 1:
MA Polska S.A. Zakład w Kielcach
25-528 Kielce, Poland
Zagnańska 27
Load no: PPL.HAA568800

Loading2:
Autoneum Poland Sp. z o.o.
40-780 Katowice, Poland
Owsiana 60A
Load no: PPL.HAA543344

Unloading:
RENAULT TRUCKS – VOLVO REMANUFACTURING LIMOGES
87280 Limoges, France
59 Rue Amédée Gordini

Po zrzutce na obrzeżach Kielc, musiałem dotrzeć praktycznie w samo centrum. Było ciężko, wąsko, ale przez to dość sympatycznie. Nie powiem, jak się dowiedziałem, że będę miał drugi załadunek, to trochę mina mi zrzedła, no ale tak już bywa. Załadowałem jakieś skrzynie, lewy boczek, dach w górę do załadunku i jedziemy, załadowali mi jakoś 3/4 naczepy i reszta w Katowicach. Tam już nie było tak wesoło.. Dojazd trochę pokręcony, ale jak się patrzy dobrze na znaki, to idzie trafić. Załadowałem wygłuszenia, odczekałem w kolejce po papiery i zaraz po wyjeździe już musiałem kręcić pauzę, bo brakło czasu... Tak to na Automotive wygląda niestety... Ale przede mną kawał trasy do Limoges, więc zadowolony miałem perspektywę samej jazdy przed sobą i jednego miejsca rozładunku.. Zaraz przed dojazdem do zrzutki, zastała mnie bardzo fajna droga, przez las, później coraz to węziej i w końcu firma na końcu. Było tak jak lubię.


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Cytat:Loading:
RENAULT TRUCKS – VOLVO REMANUFACTURING LIMOGES
87280 Limoges, France
59 Rue Amédée Gordini
Load no: XAAH.0022321

Unloading:
Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.
32-005 Niepołomice|Kraków, Poland
Wodna 3

Na tej samej firmie co miałem rozładunek, miałem również załadunek. W ten sam dzień udało mi się jednocześnie zrobić i to, i to. Szybko poszło, fajna ekipa, można tam jeździć. Załadowałem skrzynie biegów, wziąłem papiery i ogarnąłem sobie na terenie firmy miejsce na nockę. Zostało mi godzina czasu pracy, więc nie było sensu wyjeżdżać już jeśli można nocować na firmie. Po francuskich autostradach uwielbiam jeździć. Spokój, mały ruch, jest całkiem legancko tu tego. Po drodze wpadło już 30 tysi, więc musiała być fota na tę okoliczność. Po wjeździe w Niemcy nie było sensu dalszej jazdy, wolałem przelecieć nocką. Wszystko się pierniczyło. Niemkę i Niemcy najlepiej przelecieć nocą... Coś w tym jest. Na firmie w Krakowie zameldowałem się przed 14, ale niestety kazali czekać do rana. Zobaczymy co spedzio dalej wymyśli.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Buziaczki!


21/06/2022 01:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Tedy , Anaheim , Ziom , ostry_zabrze , Szoszon
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
man - kamilkoxkox - 03/05/2022, 03:01 PM
RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - Heywood - 21/06/2022 01:13 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DEUTSCHE LOGISTIK BlondynYT 19 2,665 02/03/2022 08:13 PM
Ostatni post: mazurski_separatysta

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa