Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac
Autor Wiadomość
koziu1234 Offline
Own Sealandia Project WiP
***
ViP

Skąd: Zarzeczozadupice Górne
Liczba postów: 70
Dołączył: 30/06/2021
Reputacja: 2
Podziękował: 33
Podziękowano mu 122 raz(y)
Post: #29
RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac
(22/05/2022 04:38 PM)mazurski_separatysta napisał(a):  
No i ode mnie słów kilka bo pozwoliłem sobie mapkę pobrać oraz trochę po niej pośmigać. Nie owijając w bawełnę - jest ciekawa. Nie wiem jak inni gracze ale ja z jeżdżenia po niemieckiej krainie poczułem klimat fotografii z dawnego NRD - bieda i prostota zmieszana z postępem i industrializmem a w tle ciągnące się autobahny. Duże wrażenie robią węzły autostradowe, które wiją się niczym makaron w rosole przy niedzielnym obiedzie lecz to co między nimi czyli autostrady są dosyć proste i według mnie monotonne. Landówki są interesujące, jazdy przez pola i lasy przypominają mi mocno moje rodzinne strony. Na wielki plus na pewno skala mapy czyli taka jak w podstawce - dla graczy, którzy lubią czasami sobie zrobić odskocznię od Europy a mimo wszystko chcą na bieżąco rozliczać się w trucksbookach itd. na pewno będą z tego faktu zadowoleni. Nie byłem jeszcze po "węgierskiej" stronie więc się nie wypowiadam - jestem ciekaw jaki wpływ będzie miało takie zmienianie klimatu. Załączam kilka focisz (o ile to nie stanowi żadnego problemu) z Wolfsilber i drogi prowadzącej z Fuchsbau.

Bardzo się cieszę, iż mapa przypadła do gustu. Tereny Reihnemlandu są moimi pierwszymi terenami na tej mapie, dlatego bardzo mocno bije z nich prostota i czasami jakieś pustki i monotonia. Jestem tego świadoma i w przyszłości planuję odnowić te tereny. Mogę również zagwarantować, że gdy wjedziesz do "węgierskiej" Korebarii nie będziesz zawiedziony ;3 Co do zdjęć, nie mam żadnego problemu. Miło obejrzeć zdjęcia z ciekawych kadrów i wysokiej jakości! Dziękuję za to i miłej zabawy podczas jazdy Big Grin

Chcesz wesprzeć powstawanie Own Sealandia Project? Kliknij w link poniżej


Link do mapy:
22/05/2022 05:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 22/05/2022 05:05 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Projekt Kujawsko-Pomorskie Warmińsko-Mazurskie [ KPWM 1:1 ] Postępy prac nad mapą manfredo 15 2,678 20/03/2024 11:42 PM
Ostatni post: Bozo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa