Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac
Autor Wiadomość
PoopBalll Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 6
Dołączył: 05/11/2020
Reputacja: 0
Podziękował: 2
Podziękowano mu 2 raz(y)
Post: #59
RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac
Wątek ciekawy.
Śledze go i powiem, że mapa bardzo fajna ale są niedoróbki (już nie mam zdjęć bo mam nowy laptop)
Grałem tylko na tej pierwszej publicznej wersji mapy na 12 letnim laptopie, więc wiem coś o optymalizacji mapy.
Kolejna rzecz to dziury w polach. Wiem że gracz na dobrym komputerze nie zauważy tego problemu bo pewno ma ustawione detale trawy ale co jak kogoś komputer jest tak słaby że nawet na najniższej grafice w mieście mam 2 FPSy.

Ale raczej nikt już nie korzysta z 12 letniego Asusa z zintegrowaną grafiką ( oprócz mojej koleżanki kek )
Mapa Own Sealandia wygląda ciekawie, cenie bardzo fikcyjne projekty ( Sealandia i ZWK to jedyne fikcyjne projekty które znam KEK )

Mimo że projekt jest taki no, to musze go jeszcze przetestować na nowym laptopie.
(tekst bez sensu, więc już nic nie pisze)

/.me pobiera nową wersję

P.S. Mapa fikcyjna a skala to chyba 1:19 więc to tak troche dziwnie ale nie będę się czepiał ( do fikcyjnych map raczej jakieś 1:1 albo nawet 1:5 jest git )
18/08/2022 04:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: koziu1234
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - PoopBalll - 18/08/2022 04:34 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Projekt Kujawsko-Pomorskie Warmińsko-Mazurskie [ KPWM 1:1 ] Postępy prac nad mapą manfredo 15 2,678 20/03/2024 11:42 PM
Ostatni post: Bozo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa