Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo s60r 2.4
Autor Wiadomość
łukasz123 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 386
Dołączył: 30/03/2017
Reputacja: 4
Podziękował: 454
Podziękowano mu 483 raz(y)
Post: #1
Volvo s60r 2.4
Siemanko chciałbym wam pokazać świeży zakup tego tygodnia czyli tak jak w opisie Volvo s60 2.4 130km oczywiście z lpg.Z fajnych rzeczy to oczywiście aluminiowe felgi lakier który nie ma nawet roku pół skórzane grzane fotele, klimatyzacje dwustrefową radio dotykowe ,,lodówkę" w podłokietniku i jeszcze by się coś znalazło.Plany na to autko to zrobić przednie amory, sworznie i łączniki to jak na ten moment pierwszorzędność później można też pomyśleć o chip tuningu na 170 koni.


Image

Image

Image

Image
18/05/2022 11:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Lodomirel , Michal_Z_gno , ToNieMrKuba
Dżordż Offline
Dżordż Customs
*****
Pomocnik

Skąd: Bytów
Liczba postów: 356
Dołączył: 08/02/2019
Reputacja: 15
Podziękował: 297
Podziękowano mu 567 raz(y)
Post: #2
RE: Volvo s60r 2.4
Miałem, tylko D5. Powodzenia ze sworzniami, które nowe pewnie będą skrzypieć po miesiącu. Ogólna elektronika się sypie, moduły, liczniki, panel przycisków pod klimą itp. Ja się pozbyłem tego gówna, miałem go dość Smile zmień sobie od razu łożyska i górne poduszki amorów, bo się pewnie rozsypią po ponownym włożeniu starych (koszt 400zl). Jakby co pytaj priv, znam ten wóz na wylot. Znam też pare sensownych osób, które zajmują się tymi samochodami jakby się coś działo Big Grin

18/05/2022 02:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: łukasz123
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa