Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
laptop do ETS2
Autor Wiadomość
zbigniews304@outlook.com Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 1
Dołączył: 12/12/2023
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #1
laptop do ETS2
simka, mam HP Omen 17 na grafice nvidia 4gb i 16 ramu DDR4, intel I5 8300 ale mam lagi czasem tak, że klatki nawet do 14FPS spadają, na promods i poland rebuilding, ktoś ma jakieś pomysły jak to ogarnąć?
dzieki z góry za info
24/12/2023 01:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bozo Offline
Zimol
******
Moderator

Skąd: Będzin
Liczba postów: 4,134
Dołączył: 16/06/2015
Reputacja: 82
Podziękował: 4008
Podziękowano mu 6453 raz(y)
Post: #2
RE: laptop do ETS2
Panie... Ja mam RTX 4090, AMD Ryzen 9 7950X3D, 64GB RAM i też miewam lagi w miastach oraz podczas deszczu :E

Punk to brudas, punk to śmieć
Punk nie umarł, Punk's Not Dead
25/12/2023 01:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
enzo89 Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 4
Dołączył: 17/12/2023
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #3
RE: laptop do ETS2
Jaki musi być sprzęt żeby nie było lagów? Szukam czegoś pod ETS2.
20/09/2024 05:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Luki Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Czerwionka-Leszczyny
Liczba postów: 11
Dołączył: 08/01/2023
Reputacja: 0
Podziękował: 2
Podziękowano mu 1 raz(y)
Post: #4
RE: laptop do ETS2
(20/09/2024 05:39 PM)enzo89 napisał(a):  Jaki musi być sprzęt żeby nie było lagów? Szukam czegoś pod ETS2.

Też bym się chętnie dowiedział Smile
22/03/2026 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
żyrafaFH Offline
;p
***
ViP

Skąd: Tarnowskie Góry
Liczba postów: 180
Dołączył: 18/09/2014
Reputacja: 12
Podziękował: 501
Podziękowano mu 193 raz(y)
Post: #5
RE: laptop do ETS2
Ja mam dokładnie taki z tym, że kupiłem nowy 6 lat temu i dalej śmiga.
Przeżył sesje grania po 20h, prace w aucie na przetwornicy w tym na kopalniach
(jak po 3 latach pierwszy raz go wyczyściłem to czarny pył poleciał xD).
ETS z promods na max ustawieniach jest płynnie z 120fps, ostanio dostałem
monitor i gram na 2 i ma lekkie problemy na 4k przy 2 monitorach wiec gram dalej "tylko" na 2k ale jest super płynnie.
GTA V, EAFC25, Forza Horizon 5 dziłają ładnie płynnie.
Bardzo fajna klawiatura, bateria na samo granie bez zasilacza starcza na godzinke około ale brak jakiejkolwiek płynności (
na lotnisku w fife tryb menadżera da rade ale bez grania meczy).
Polecam ale widzę, że nowego już go nie można kupić a nie wiem czy nowsze są lepsze czy gorsze, ale ten jest zdecydowanie dzielny.

24/03/2026 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Który laptop wybrać? elemelek19 5 3,694 31/01/2020 10:34 PM
Ostatni post: abuk
  Laptop do Ets2 afroman0241 4 3,625 15/09/2018 06:32 PM
Ostatni post: Dorpolowy
  Laptop Lenovo lukaszek34 1 1,646 19/09/2017 12:47 PM
Ostatni post: Deczor
  Jaki laptop wybrać ??? jerrysx1 6 3,608 18/09/2017 04:56 PM
Ostatni post: Techcik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa