eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Kontenerowym szlakiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
manko! Niedawno, bo lekko ponad pół rokutemu zdałem prawko kat C+E i pomalutku zabieram się za poważny transport. Zawsze mnie do tego ciągnęło, jazda zawsze mi się podobała, no i jak widać moje "marzenie" się spełniło. Mam jakieś tam marne, naprawdę marne fotki z telefonu, ale zawsze to jakaś pamiątka, którą chciałbym się z Wami podzielić. Nieraz bywało też tak, że jechaliśmy w kilka aut, takim mini konwojem i szczerze powiem tak jeździ się bardzo przyjemnie. Czas szybciej mija, można się pośmiać i wiadomo jest raźniej. Jeśli macie jakieś pytania, czy coś to śmiało piszcie. Tongue

Odbiór nowej Wieltonki
Image

Pauza na Halembie
Image

Powrót na bazę
Image

Z czasem pokażę więcej fotek Wink
Zdjęcia są mega i czekam na więcej10/10
Oooo Heywoodek, Siemanko mordo ty moja, fajną masz renatkę :E
Takie pstryki na spontanie, jak dla mnie? na propsie! Big Grin dodatkowy props za Renatki :E
Jeden z najciekawszych ładunków jakie wiozłem. Bus ze zwyżką, bobcat, dwie koparki, 4 łyżki do koparek i 10 rowerów. Oczywiście było tak, jak tygryski lubią najbardziej, czyli dwa boki, rampa + dach!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Z naczepą typu mega wszystko można załadowaćBig Grin10/10
Wrzuc coś nowego Tongue
Ile miałeś lat gdy zacząłeś robić prawko?
(27/12/2017 06:31 PM)dawidolek123 napisał(a): [ -> ]Ile miałeś lat gdy zacząłeś robić prawko?

Zacząłem jak miałem 19 z hakiem. Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie