eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Image
Firma powstała w grudniu 2018 roku. Zajmujemy się głównie transportem międzynarodowym ale obsługujemy także małą część rynku krajowego. Staramy się aby obsługiwani przez nas klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Naszym zadaniem jest terminowe i profesjonalne wywiązywanie się z powierzonych nam obowiązków. Najczęściej obsługiwane przez nas kraje to Niemcy, Holandia, Belgia, Francja rzadziej Anglia, Włochy, Szwajcaria.

Dysponujemy trzema zestawami, które tworzą ciągniki siodłowe typu Low Deck marki Iveco sprzęgnięte z plandekami typu mega marki Krone.

Iveco Stralis Hi-Way 460 EEV 2014r. (PO 86125) + Krone Megaliner SDP 27 2012r. (PO 562LE)

Kierowca: Marcin

Image

Iveco Stralis Hi-Way 460 EEV 2014r. (PO 88224) + Krone Megaliner SDP 27 2012r. (PO 582GW)

Kierowca: Dorian

Image

Iveco Stralis Hi-Way 460 EEV 2013r. (PO 89940) + Krone Megaliner SDP 27 2010r. (PO 534XS)

Kierowca: Martin

Image
________________________________________________________________________________​_______________________

Image

Zajmujemy się także mechaniką pojazdową, która znajduję się na naszej bazie w Poznaniu. Nasz warsztat oferuje takie usługi jak naprawa aut osobowych, wulkanizacja, przeglądy okresowe, a także sprzedaż części.

Image

Dysponujemy także firmowym busem, który służy nam do wyjazdów po części i załatwianiu bieżących spraw firmowych.

Ford Transit Mk6 2006r. (PO 03477)

Image

Będziemy starali się na bieżąco informować o rozwoju firmy. W planach mamy powiększenie taboru oraz zatrudnienie kierowców. Od czasu do czasu będą pojawiały się także relację, zapraszam do oceny Smile

Pozdrawiam, Marcin1693
Marcin miło znów ujrzeć Cię na rynku!
Widzę, że jak na Ciebie przystało standardowo postawiłeś na Iveco.
Obyś jak najdłużej się utrzymał i prężnie rozwijał, będę tu wpadał częściej.
Powodzenia!
Całkiem przyjemnie aczkolwiek pierwszy raz widzę półkę z tak wielkim napisem Iveco. :E
Na pierwszy rzut oka wydaje się być to wszystko dobrze zaplanowane. Życzę powodzenia Wykrzyknik
O kurde Big Grin No tego bym się nie spodziewał. Naprawdę ładna prezentacja, Iveco ciekawe, w dodatku wzorowany na moich okolicach, bo na Śremie Tongue Nic tylko czekać na porządne relacje. Powodzenia! (Tylko jedno zastrzeżenie, w 2015 Hi-Waye już chyba Euro6 normalnie wychodziły, choć mogę się mylić Wink )
Widzę że Iveco dobrze się sprawuje Biggrin2 powodzenia na rynku!
(24/01/2019 03:17 PM)WeiserPL napisał(a): [ -> ]O kurde Big Grin No tego bym się nie spodziewał. Naprawdę ładna prezentacja, Iveco ciekawe, w dodatku wzorowany na moich okolicach, bo na Śremie Tongue Nic tylko czekać na porządne relacje. Powodzenia! (Tylko jedno zastrzeżenie, w 2015 Hi-Waye już chyba Euro6 normalnie wychodziły, choć mogę się mylić Wink )
Tak masz rację mała literówka miało być 2014 mój błąd Smile Tak wzorowane na Śremie bo sam jestem ze Śremu Big Grin Może kiedyś jakiś spot? Big Grin
W końcu coś innego (o warsztat mi chodzi, mam nadzieję że będą z tego też jakieś relacje). Powodzenia na rynku!
Bardzo ciekawie się to prezentuje Big Grin Powodzenia na rynku !
Kurde Marcin powraca na rynek transportu Szalone_oczyW00t, powodzenia! Mam nadzieję, że będzie tak fajnie, jak było za czasów Maciejewskiego Transportu WinkWink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Przekierowanie