Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dodać roślinność do terenu?
Autor Wiadomość
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 944
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 74
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2596 raz(y)
Post: #5
RE: Jak dodać roślinność do terenu?
Sorry, ale akurat taki poradnik pod takim tytułem to o kant d..y można rozbić.
Ludzie zaczną uczyć się złych nawyków.

Zgodnie z tytułem to wypadało by opisać wszystkie dostępne sposoby dodawania roślinności zaczynając od tych podstawowych a dopiero na koniec ewentualnie te 'kombinowane'.
Według mnie technika dodawania roślinności różni sie w zależności od samego kształtu terenu jak i terenu lub obiektów wokół.

Zgadzam się w pełni z kolegą wyżej.Od wszelkiego łatania dziur i wszystkiego odnośnie terenu mamy teraz potężne narzędzie zwane Beizer Path.

Należy unikać nakładania czegokolwiek, bo to dodatkowo obciąża i to jest właśnie ten zły nawyk.Dlatego też pewnie z czasem SCS "wymyślił" coś takiego jak BezierPath i właściwie to
początkujący powinni zacząć edukacje od nauki wykorzystywania w pełni tego narzędzia a nie 'kombnacji" i niedbałego łatania terenu.

Poradnik opisujący i pokazujący możliwości Beizer Path'a przyda się i początkującym i nawet tym bardziej zaawansowanym bo też nie wszyscy nawet wiedzą co za pomocą tego można zrobić.

Takie 'kombinowanie' z nakładaniem kolejnych terenów to było kiedyś, a teraz to już relikt w tych czasach i edytorze który ma znacznie wzbogacone narzędzia i opcje.
Nie wiem...może ja się mało znam ale takie jest moje zdanie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14/06/2018 05:20 AM przez RadolSzczecin.)
14/06/2018 05:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Dominiko , Adam.J , elot360
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak dodać roślinność do terenu? - RadolSzczecin - 14/06/2018 05:08 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak dodać nowe miasto w grze Michal_Z_gno 18 22,491 19/09/2017 08:30 AM
Ostatni post: boltek
  Jak dodać firmę do istniejącego miasta w ETS 2? .:KoxTrucker:. 4 6,841 28/08/2016 05:32 PM
Ostatni post: siedlecki95

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa