Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123
Autor Wiadomość
Misiek123 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Rzeszów
Liczba postów: 53
Dołączył: 14/05/2017
Reputacja: 7
Podziękował: 617
Podziękowano mu 452 raz(y)
Post: #15
RE: Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123
Poznań [PL] - Manchester [GB] cz.1/2

Widzę, że pod ostatnim postem zero odzewu, więc chyba moje "lekkie pióro" nie przypadło nikomu do gustu, a może i nawet odstraszyło Sad Będę musiał przystopować trochę, choć nie będzie to łatwe. Tyle słowem wstępu.

Wczoraj wstałem sobie koło bodajże 10 i wjechałem za bramę Pozkrone S.A. Już na wejściu przywitał mnie bardzo miły Pan w garniaku, z którym telefonicznie byłem umówiony po odbiór. Zaprowadził mnie po placu pełnym naczep do mojej wybranki. Sprawdziłem czy wszystko gra i jest na swoim miejscu. No i jest: maty, kątowniki, pasy z homologacją, deski aluminiowe, wieżyczki, linka celna, dwa zapasowe koła, skrzynka. Trochę żałuję teraz, że nie wybrałem opcji z paleciarą, ale trudno, pomieszczę się, w końcu sam sobie ropy do baniek spuszczał nie będę :E Ogólnie jeszcze powiem, że jest to fabrycznie nowa Krone Profi Liner z 2018 roku z opcją podniesienia przedniej ośki. Pan dał mi wszystkie ważne papiery i mogłem ruszać po pierwsze w swojej karierze kierowcy wykonane w 100%, a nie tylko w 50% własnym sprzętem zlecenie. Jeśli ktoś byłby ciekawy. Mój system pracy nie zmieni się teraz jakoś diametralnie. Nie będę się specjalizował w jakiejś węższej gamie ładunków. Po prostu będę brał to co się opłaci i nada do załadowania pod plandekę. Tyle Smile Tym razem padło na 20 ton użytych opakowań z Poznania do angielskiej kolebki jednego z popularniejszych klubów piłkarskich. Podleciałem sobie te 15 km na pusto pod firmę i bez kolejki mogłem cofać pod rampę. Szczerze mówiąc było to dla mnie całkiem nowe doświadczenie po tylu latach tylko odstawiania gdzieś czyichś naczep. A tu teraz trzeba było idealnie wycelować w dok. Trzeba się przyzwyczajać Big Grin W trakcie ładowania zaplanowałem sobie trasę. Wózkowy natomiast uwinął się ze wszystkim w pół godziny, więc CMR'ka podbita, cieć pożegnany to ruszam. Włączyłem w radiu Słonia i zacząłem się kierować na A2 w kierunku Świecka. A sam plan był napięty, bo chciałem w 10 godzin przebić się na strzała przez całe Niemcy i stanąć na granicy z Belgią. Jak się potem okazało obliczyłem to idealnie, bo teraz piszę to właśnie z parkingu na międzynarodowej trasie E40 przygotowując sobie gofry na śniadanie Tongue Wjechałem tu praktycznie w ostatniej minucie na tacho (tylko dzięki temu, że na całej A2 i potem w zagłębiu Ruhry jakimś cudem nie było żadnego StauWykrzyknik), a parking o dziwo był pusty po 23 podczas gdy wszystkie rasthofy i autohofy już dawno zawalone. Choć w sumie jak jeżdżę, to nigdy nie widziałem żeby było tutaj zapchane. Raptem parę aut maksymalnie. Może kwestia ciapatych, którzy już tutaj zaczynają się włamywać. Na szczęście noc minęła mi spokojnie. Tym lepiej, bo kieruję się właśnie na Euro Tunel w Calais i wiadomo z czym to się wiąże... W dodatku jak już w pierwszej trasie ktoś pociąłby mi plandekę, porozwalał towar na pace to nie ręczę za siebie. Zabiłbym na miejscu! Jeszcze dosłownie przed chwilką, podczas gdy goferki się piekły wyskoczyłem na moment z auta i korzystając z pięknej pogody oraz pustego parkingu obfociłem zestaw z naciskiem na samą naczepę. Tak jak obiecałem. Został jeszcze sam koń i jego detale, choć zaczynam się zastanawiać czy ma to sens, bo już sporo go zobaczyliście na zdjęciach. Napiszcie czy chcecie, bo jak nie napiszecie, że nie, to zrobię tą sesję :E Nie wiem jeszcze kiedy, ale zrobię. Sama trasa była tak oklepana i wszystkim znana, że zbytnio się nad nią nie rozwodziłem pod względem fotograficznym. Choć parę ciekawych wg. mnie zdjęć wpadło Smile A teraz kończę kręcić 9, zjem te gofry, wezmę prysznic i ruszam dalej, ale o tym w 2 części Wink
Zapraszam.

PS: Karwasz twarz Barabasz! Znowu się rozpisałem. Wiecie co? Nie będę się z tym hamował skoro taka moja natura. Może sporo na tym stracę, ale jeśli będzie te poczynania śledzić choć jedna osoba to ja będę to robił dopóki będzie mi to sprawiało frajdę Wink

#1 Naczepa odebrana, to ładujemy żółtą Scanią w żółtej firmie Big Grin
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#2 Tylko się wczołgam na dwójeczkę i tempomat 84! Szkoda tylko, że jeszcze 2 bramki po drodze...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#3 Granica w Świecku i od teraz przez całą A12 aż do ringu mogę zapomnieć o wyprzedzaniu Sad A przydałoby się wtedy, oj przydało...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#4 Tak wiem wiem, już zjeżdżam na prawy :E
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#6 Popadało, popadało i przestało...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#8 Skubany leciał na zakazie i to obok policji Big Grin Zaraz było Bitte Folgen, Follow Me i ściągnęli go na pierwszym zjeździe. Trochę szkoda chłopa, no ale za głupotę trzeba płacić...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#9 I myk na czwóreczkę Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#11 Nareszcie! Zjeżdżam!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#12 Stoję tutaj sam jak palec...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#13 Sesja z ostatniej chwili Big Grin
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#14 ...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#17 Klasa!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#18 Spójrzcie tylko na tą dupeczkę mmm... Heart Mówcie co chcecie, ale jak dla mnie to Kronki nie mają sobie równych pod względem wyglądu. Szkoda tylko, że to nie te ledowe koronki w światłach, ale i tak jest sztos!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#20 ...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#21 GY, pasują do ciągnika Wink
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#23 ...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#24 Widzimy się niebawem! Wink Mam nadzieję...
Image

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać w trasę? Kierowca
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16/04/2018 09:53 PM przez Misiek123.)
07/04/2018 12:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123 - Misiek123 - 07/04/2018 12:46 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wirtualne Wakacje 2021 "Sycylia" superpiotr4 6 828 10/08/2021 11:50 AM
Ostatni post: Tedy
  Wirtualne trasy - by Raczek raczek1155 7 2,106 19/04/2019 07:10 PM
Ostatni post: DeNiLo1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa