Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123
Autor Wiadomość
Misiek123 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Rzeszów
Liczba postów: 53
Dołączył: 14/05/2017
Reputacja: 7
Podziękował: 617
Podziękowano mu 452 raz(y)
Post: #63
RE: Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123
Narwa [EST] - Lubenka [KZ] cz.2/4


Wstałem równo z dość apokaliptycznie wyglądającym wschodem słońca. Minąłem Moskwę i skierowałem się dalej na południe szosą M6. Droga prowadzi w zdecydowanej większości przez otwarte przestrzenie z bezkresnym horyzontem. Raz na jakiś czas minie się jakieś wioski lub niewielki obszar leśny. Oczy trzeba mieć non-stop wbite w drogę i ciężko się gdziekolwiek porozglądać, bo już nawet przestałem liczyć ile aut mi wyjechało na czołówkę. Raz trafiła się nawet policja, a właściwe ten ich cały ДПC (DPS), czyli tutejszy odpowiednik drogówki. Na szczęście niektórzy zdążali się chować na czas, a pozostałych udało mi się omijać poboczem bez potrzeby gwałtownego hamowania, nie szczędząc na nich oczywiście powietrza w trąbach :E Raz była tylko sytuacja, że musiałem dać ostro po heblach, bo skosiłbym słupek hektometryczny. Ale ja i tak uwielbiam jeździć w te strony, zwłaszcza w lecie. Panuje tu taki całkowicie odmienny od całej UE klimat Smile A teraz przycupnąłem sobie w Borisoglebsku i dobrze, bo właśnie zaczęło padać. Niepokoi mnie jednak napięty termin dostawy, bo GPS pokazuje mi jeszcze 19 godzin do celu, a na całą dostawę mam niecałe 25. Planowo z jeszcze jedną pauzą to będzie 28 godzin. Ciężko będzie podgonić na tych ruskich landówkach z absurdalnym ograniczeniem do 70km/h, a przede mną jeszcze granica i wyboiste drogi przez kazachskie stepy. Ostatnio jak odwiedzałem ten kraj to dojechałem tylko do Żympity, nie mam pojęcia jaka jest nawierzchnia dalej na wschód. Będzie ciężko i spóźnienie będzie raczej nieuniknione, ale zrobię co w mojej mocy, aby jak najbardziej je zminimalizować. Wszystko w granicach rozsądku rzecz jasna Wink
Zapraszam.

#1 ...
Image

#2 ...
Image

#3 ...
Image

#4 ...
Image

#5 ...
Image

#6 ...
Image

#7 ...
Image

#8 Na bogatości :E
Image

#9 ...
Image

#10 Po prostu Rosja Smile Choć kolor skóry jakiś taki południowy...
Image

#11 A tutaj nieraz siedzi rosyskie wojsko i strzela do aut z krajów nieprzyjaciela :E
Image

#12 ...
Image

#13 ...
Image

#14 ...
Image

#15 Nie ma pitolenia, prawym go!
Image

#16 ...
Image

#17 ...
Image

#18 A co to się stanęło Panie Władzo? :E A gąsior z Girteki pewnie leci już trzeci dzień na rzepie Big Grin
Image

#19 ...
Image

#20 Увидимся Wink
Image

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać w trasę? Kierowca
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21/04/2018 09:31 PM przez Misiek123.)
21/04/2018 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123 - Misiek123 - 21/04/2018 10:51 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wirtualne Wakacje 2021 "Sycylia" superpiotr4 6 828 10/08/2021 11:50 AM
Ostatni post: Tedy
  Wirtualne trasy - by Raczek raczek1155 7 2,103 19/04/2019 07:10 PM
Ostatni post: DeNiLo1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa