Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123
Autor Wiadomość
Misiek123 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Rzeszów
Liczba postów: 53
Dołączył: 14/05/2017
Reputacja: 7
Podziękował: 617
Podziękowano mu 452 raz(y)
Post: #64
RE: Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123
Narwa [EST] - Lubenka [KZ] cz.3/4

O drugiej nad ranem wtoczyłem się z powrotem na drogę. Przywitałem kolejny dzień w trasie. Jechało się nawet spokojnie, nie licząc oczywiście wyprzedzających na trzeciego i dziur w drogach :E Cały czas gdzieś tam ciążyła na mnie presja czasu, a gdzie dało się choć troszkę podgonić, tam to robiłem. Bardzo dużo czasu zajęło mi przebicie się przez Saratów i Engels. Mnóstwo świateł, korki, wąskie ulice, ciasne zakręty, zewsząd wpychające się na chama osobówki itd. Zdecydowanie nie jest to aglomeracja przystosowana do transportu ciężkiego. Te stracone minuty przeważyły i w mojej głowie zapadła pewna, niezbyt godna pochwały decyzja. A mianowicie przed Jerszowem postanowiłem przykleić magnes. W żadnym wypadku nie uważam, że jest to dobre rozwiązanie a już na pewno nie namawiam nikogo do tego typu poczynań. Zwłaszcza w centralnej Europie i gdy jesteście śpiący. Ja jednak wykorzystałem fakt, że nawet jeśliby mnie złapano, to jestem już na takiej szerokości geograficznej, gdzie nie przywiązuje się do przestrzegania tachografu aż tak wielkiej wagi, a funkcjonariuszy dałoby się przekonać rublami lub dwoma flaszkami wódki Big Grin W dodatku ani trochę nie chciało mi się spać i myślę że już dociągnę do Lubenki na strzała. No bo bez tego to na bank bym miał co najmniej jakieś 3 lub 4 godziny opóźnienia. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że zwłaszcza w Niemczech mogą się do mnie o to przyczepić w ciągu 28 dni, a nawet nie wiem czy już nie rok, bo miał wchodzić ten nowy przepis Sad Przed granicą oczywiście rzepa zdjąłem. I dobrze. Przetrzepali mnie jak nigdy. Ale nie ruscy, a Kazachowie. Nie wiem czy coś im się u mnie nie spodobało, czy po prostu takie mieli widzimisię, ale pod samą budką spędziłem z 20 minut, a potem kazali mi zjeżdżać na bok i zaczęło się solidne trzepanko. Otworzyłem drzwi, z pół godziny łazili i buszowali po naczepie. Ale psów nie mieli. Potem jeszcze dokładnie przetrzebili mi kabinę i próbowali się czegoś doszukać w dokumentach. Do tego oczywiście szereg pytań, na które z wielkim trudem odpowiadałem przez barierę językową rzecz jasna. Puścili mnie po półtorej godziny i oczywiście zero słów wyjaśnienia, przeprosin, nic. Pieprzeni służbiści, cyka blyat :E Zajechałem na zatoczkę, tak aby mnie nie mogli już dostrzec i znów magnes wraca na swoje miejsce, a ja będę drałował jeszcze jakieś 6 godzin prosto do Lubenki. Jeszcze tylko przelecieć Uralsk i dzida! Trzymajcie kciuki Wink
Zapraszam.

#1 ...
Image

#2 ...
Image

#3 ...
Image

#4 ...
Image

#5 ...
Image

#6 ...
Image

#7 ...
Image

#8 ...
Image

#9 ...
Image

#10 ...
Image

#11 ...
Image

#12 ...
Image

#13 ...
Image

#14 ...
Image

#15 Takie tam na rondzie w Rosji :E
Image

#16 ...
Image

#17 ...
Image

#18 ...
Image

#19 ...
Image

#20 ...
Image

#21 No dobra, teraz to ja dałem ciała :E
Image

#22 I płynie się dalej... Powiem szczerze, że bardzo przyjemne uczucie jechać po takim czymś, serio Smile
Image

#23 Smile
Image

#24 Zbędnym słowem ust nie kalam, kleję rzepa i spier*alam Tongue
Image

#25 ...
Image

#26 Jak widać kolejka do granicy dość spora...
Image

#27 Trzepanko Sad
Image

#28 Nareszcie wolny!
Image

#29 Kleję znów i śmigam dalej!
Image

#30 Do zoba Wink
Image

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać w trasę? Kierowca
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21/04/2018 09:32 PM przez Misiek123.)
21/04/2018 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123 - Misiek123 - 21/04/2018 07:09 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wirtualne Wakacje 2021 "Sycylia" superpiotr4 6 828 10/08/2021 11:50 AM
Ostatni post: Tedy
  Wirtualne trasy - by Raczek raczek1155 7 2,103 19/04/2019 07:10 PM
Ostatni post: DeNiLo1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa