Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123
Autor Wiadomość
Misiek123 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Rzeszów
Liczba postów: 53
Dołączył: 14/05/2017
Reputacja: 7
Podziękował: 617
Podziękowano mu 452 raz(y)
Post: #70
RE: Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123
Lubenka [KZ] - Anapa [RUS] cz.1/5

Jak już wiecie, podjąłem się transportu migdałów do miasta Anapa położonego w Kraju Krasnodarskim w Rosji. Załadunek trwał jakąś godzinę, podczas której się kimnąłem, bo już byłem trochę padnięty po prawie całej dobie ciągłej jazdy przez moje manipulacje przy tachografie. Gdy pan zapukał w szybę, przynosząc informację że skończyli ładować, wstałem, podjechałem kawałek, spiąłem towar i zamknąłem drzwi. Naczepa wypchana po brzegi. Zaplanowałem sobie dojechać tylko do Żympity, tam już na stałe ściągnąć magnes z impulsatora i wreszcie wyspać się jak należy. To tylko niewiele ponad 100 kilometrów, ale był ranek, a to najgorsza pora do jazdy dla śpiących kierowców. Piach w oczach, jechałem praktycznie widząc tylko raz na jedno, raz na drugie. Wreszcie się dokulałem, a moją uwagę przykuł przydrożny hotel, który jak się później okazała swą wyniosłą nazwę zawdzięcza nie mam pojęcia czemu. W całym budynku waliło fajami przez speluniaste lokalne towarzystwo, które od dziesięcioleci zapewne odwiedzało ten "lokal" w celu spotkań przy tanim winie i szachach. W pokoju dodatkowo unosił się smród grzyba i stęchlizny, a pod łóżkiem biegały 2 karaluchy. Szybko podziękowałem pani za zaangażowanie, ale stwierdziłem, że 100x lepiej i bardziej komfortowo wyśpię się w kabinie mojej Scanii. Podjechałem tylko kawałek na stację benzynową, ledwo przytomny zatankowałem jeszcze pod korek, za uwaga - w przeliczeniu 1,53 za litr Wykrzyknik Zapłaciłem, ustawiłem się w rajkę, i wskoczyłem szybko pod kołdrę uśpiony kroplami deszczu bijącymi w dach samochodu. Zresztą i bez tego zasnąłbym momentalnie...
Zapraszam.

#1 Załadowane, jeszcze tylko podbić dokumenty i w drogę!
Image

#2 ...
Image

#3 ...
Image

#4 ...
Image

#5 ...
Image

#6 Skubaniec z Golfa zepchnął mnie z drogi przy wyprzedzaniu! Na szczęście się wyratowałem...
Image

#7 No i lulu Wink
Image

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać w trasę? Kierowca
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25/04/2018 12:01 AM przez Misiek123.)
22/04/2018 10:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123 - Misiek123 - 22/04/2018 10:02 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wirtualne Wakacje 2021 "Sycylia" superpiotr4 6 828 10/08/2021 11:50 AM
Ostatni post: Tedy
  Wirtualne trasy - by Raczek raczek1155 7 2,105 19/04/2019 07:10 PM
Ostatni post: DeNiLo1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa