Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123
Autor Wiadomość
Misiek123 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Rzeszów
Liczba postów: 53
Dołączył: 14/05/2017
Reputacja: 7
Podziękował: 617
Podziękowano mu 452 raz(y)
Post: #18
RE: Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123
Poznań [PL] - Manchester [GB] cz. 2/2 i załadunek do Włoch

No więc po ogarnięciu siebie i naczyń w bardzo przyjemnym kompleksie sanitarnym na granicy DE - B jeszcze raz szybko obszedłem zestaw dookoła, wsiadłem do kabiny, odpaliłem diesla i ruszyłem dalej. Była piękna pogoda, jechało się aż miło. W okolicy Brukseli jest wiele dość skomplikowanych rozjazdów na autostradzie, więc warto mieć jakiś punkt wytyczny swojej trasy i bacznie obserwować znaki, bo polegając tylko i wyłącznie na Kaśce można się nieźle przejechać... I to dosłownie :E W moim przypadku były to zielone prostokąciki z białym napisem "E40", która to trasa zawiodła mnie aż do samego Calais. Przed wjazdem na pociąg było całkiem spokojnie. Widziałem tylko kilku "bardziej opalonych" szwendających się po poboczu. Po zaparkowaniu w wagonie wsiadłem sobie w busik dla kierowców, który przewiózł nas do strefy pasażerskiej. Po 35 minutach byliśmy po drugiej stronie wody. Jeszcze tylko szybki rentgen u angola i kierunek orbital! Na początku była typowa dla Anglii, lekka mgiełka, ale dość szybko ustąpiła ona miejsca słońcu, więc baja! Zaraz po zmroku zjechałem na pauzę na dość sporą stację gdzieś przed Sheffield na autostradzie M1. Dotankowałem tam też ćwierć zbiornika. Ogólnie bardzo fajny obiekt, bo dosyć mocno oddalony od szumiącej nitki "motorłeju" i oddzielony od niej bujnym pasem zieleni. Spało się więc dobrze, ale że stanął koło mnie transport żywego bydła, to co jakiś czas zalatywały mnie dość "ciekawe" zapachy... Aż zgłodniałem :E Wstałem koło 5 i rutynowo ruszyłem w dalszą drogę. Do celu zostało mi stamtąd już jakieś 280 km tylko bodajże. Za chwilę zaczęło też świtać, więc wreszcie przespałem całą noc, jak normalny człowiek Smile Jeszcze na chwilę się troszkę cofnę i wspomnę, że teraz całą drogę non stop gnałem 9 dych, bo właśnie kraje takie jak Belgia, Francja czy Wielka Brytania na to pozwalają, a nie jak indziej, w tym w Polsce, 80 Sad Do Manchesteru wjechałem gdzieś lekko przed 8. Rozładnek miałem w ogromnym centrum logistycznym TNT, więc jak to bywa w takich molochach, odbębniłem tam niemało czasu. Najpierw w oczekiwaniu na zwolnienie rampy, a potem na samym rozładunku. Po 9 na pusto zawinąłem dupsko z tej spedycji i podjechałem do tartaku za miastem, skąd zabiorę 15 ton kory w workach do Livorno na Półwyspie Apenińskim. Miały być drewniane panele podłogowe do Rzymu, ale coś tam nie pykło z tym ładunkiem więc wziąłem "zastępczy". Trochę krócej, bo niecałe 2000 km, ale myślę że trasa równie ciekawa Smile
No i właśnie podstawiłem się pod kontenery, z których wózkowy miał wyciągnąć towar i załadować mi go na naczepę, rozpiąłem lewą stronę i tak czekałem aż przyjdzie. Nie miałem nic do roboty, więc usiadłem na prawym fotelu, uruchomiłem sprzęt i tak piszę tą relację dla Was przy muzyczce, popijając kawkę z mojego prywatnego ekspresu Big Grin Do tego mam odsuniętą na maxa szybę, bo jest naprawdę ciepło. A teraz z tego co widzę w lewym lustrze to już jakąś połowę mam na plecach. Nieźle buja BTW Big Grin Także wrzucę Wam jeszcze tylko zdjęcia i lecę pospinać towar, założyć deski itd. No i będę się zbierał. Zostało mi około 6 godzin jazdy, więc dokąd ujadę to ujadę i gdzieś jeszcze na wyspie zapewne zarzucę kotwicę Wink
Zapraszam.

#1 Piękna asfaltowa wstęga...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#2 Nie znam francuskiego, więc nie mam zielonego pojęcia co właśnie sfotografowałem :E Ale kolor pasował!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#3 Znajoma firma z moich okolic Smile Nie wiem tylko co się stało z jego owiewkami...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#4 Stolica Belgii...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#5 Drag race! Zgadnijcie kto wygrał :E
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#6 Bonjour!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#7 Jazda synchroniczna Big Grin
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#8 Znak jest opisem...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#9 Bez pasażerów na gapę! Sukces!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#10 Już po drugiej stronie...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#11 Hameryka!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#12 ...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#13 Fajnie się w Anglii przejeżdża przez ronda, gdy chcemy w lewo Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#14 Coś się zakorkowało... I nie, nie chodzi o czerwone...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#15 Ogień na tłoki!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#16 Widoczek Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#17 I tak autostrady powinny wszędzie wyglądać. Po 3 pasy! Wtedy nie ma problemu z wyścigami słoni i różnicami prędkości między osobówkami...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#18 Pojadła? Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#19 Next day...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#20 Nie udało mi się uchwycić księżyca tak jak chciałem. Ale coś tam go widać Smile I uspokajam, osobówka z lewej nie została nawet draśnięta Wink
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#21 Świat budzi się do życia...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#22 Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#23 Yeah! Wychodzę na prowadzenie Big Grin (tak jakby)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#24 Wjazd do "Manczesta" Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#25 Rozładunek w trakcie...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#26 Chętnie poznałbym historię tego zdjęcia. Wiem tylko, że przez kierowcę Opla opóźnił mi się troszkę załadunek, bo to był jedyny sprawny widlak w całym tartaku. Czy w Anglii dragi są legalne? :E
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#27 Zara rozpinam...
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#28 Siedzę sobie, czekam sobie. Piszę, też, a właściwie już kończę Wink
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać w trasę? Kierowca
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10/04/2018 06:32 AM przez Misiek123.)
07/04/2018 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Kurdianeł
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wirtualne odzwierciedlenie marzeń... by Misiek123 - Misiek123 - 07/04/2018 06:37 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wirtualne Wakacje 2021 "Sycylia" superpiotr4 6 828 10/08/2021 11:50 AM
Ostatni post: Tedy
  Wirtualne trasy - by Raczek raczek1155 7 2,103 19/04/2019 07:10 PM
Ostatni post: DeNiLo1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa